اخبار روز سریالهااخبار سریال

ساخت انیمیشن Deadpool برای شبکه FXX تایید شد

همچنان از فیلم هایی که درباره آن بحث می کنند و طرفداران آن منتظر شنیدن خبر هایی درباره آن هستند فیلم Deadpool 2 می باشد که مدتی قبل بالاخره تاریخ اکران آن اعلام شد، این فیلم قرار است در سال آینده ساخته و اکران شود. حالا با این شرایط و در چنین فضایی خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه قرار است انیمیشنی بر اساس شخصیت Deadpool ساخته شود.

به گزارش آریافیلم، تا فیلم Deadpool 2 ساخته شود و به مراحل پایانی کار خود برسد حالا حالا ها زمان می برد و کار دارد اما این مسئله باعث نشده تا Marvel کارش با Deadpool تمام شود. بنابر اخبار منتشر شده، کمپانی Marvel قراردادی را امضا کرده است که طی آن در آینده ی نزدیک کاراکتر Deadpool به انیمیشن هم تبدیل شود.

شبکه ی FXX روز گذشته اعلام کرد در حال ساخت مجموعه ای انیمیشنی برای کارارکتر Deadpool و بر اساس داستان های کمیک های Marvel است که البته هنوز عنوان مشخصی برای آن انتخاب نشده است.

طبق اعلام این شبکه قرار است Donald Glover سازنده ی سریال Atlanta به کمک Stephen Glover رهبری این پروژه را بر عهده بگیرند و کار نویسندگی و تهیه کنندگی را خودشان انجام می دهند.

همچنین Jeph Loeb و Jim Chory به عنوان تهیه کننده از سوی شرکت Marvel  در این پروژه حضور دارند، پروژه ای که قرار است در ۱۰ قسمت ساخته شود و فصل اول آن در سال آینده پخش خواهد شد.

Nick Grad از مسئولان مجموعه شبکه های FX در این رابطه گفت:

” ما بعد از موفقیتی که سریال Legion تونست کسب کنه، به این فکر کردیم که همکاری دیگه ای با Marvel شروع کنیم و سریالی جدید بسازیم. از طرف دیگه ما یک همکار فوق العاده به اسم Donald Glover داریم که قراره این پروژه رو رهبری کنه. من در مورد این پروژه واقعا هیجان زده ام و می دونم که قراره چیز خیلی خوبی از آب در بیاد”

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن