اخبار فیلم

رقابت دو کمپانی Warner Bros و Disney بر سر دیو و دلبر

پس از همین موفقیت های اولیه اخرین ساخته ی Sam Raimi کارگردان فیلم بزرگ Oz the Great and Powerful  ، کمپانی قدرتمند Disney اماده است تا یکی دیگر از داستان های کلاسیک خودش را برای نمایش اماده کند . در گذشته اعلام کردیم که Joe Ahearne  شخصی که فیلمنامه ی فیلم Trance  به کارگردانی Danny Boyle را نوشته است ، فیلمنامه ی پروژه ی انیده ی Beauty and the Beast را نیز خواهد نوشت که بر طبق گففته های کمپانی دیسنی با عنوان The Beast منتشر خواهد شد . و اینبار هم مانند پروژه ی Snow White دو کمپانی رقیب همیشگی نیز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت . از ان سو که کمپانی Disney مشغول مقدمه چینی برای ساخت این فیلم می باشد ، مدتی است که کمپانی بزرگ Warner Bros نیز درصدد ساخت فیلمی با نام Beauty and the Beast می باشد که Guillermo del Toro  برای کارگردانی و Emma Watson نیز نقش اصلی این فیلم انتخاب شده اند . *در اینجا به اخبار مربوط به کمپانی دیسنی می پردازیم*

اخرین ساخته ی کمپانی Disney به نام Oz the Great and Powerful تا اینجا توانسته از فروش خوبی بهره ببرد و کمپانی Disney انتظار دارد تا این فیلم نیز اینده ای مانند Alice in Wonderland که در سال ۲۰۱۰ اکران شد و توانست از مرز $ ۱ بیلیون دلار فروش جهانی گذر کند ، داشته باشد . با این وجود کمپانی Disney تصمیم دارد تا دو پروژه ی دیگر خودش به نامهای Maleficent و Cinderella  را روانه ی اکران کند . David Hoberman وTodd Lieberman  تهیه کنندگان این فیلم خواهند بود که در کنار انان کمپانی Disney نیز می خواهد تا هرچه زودتر این پروژه اماده ساخت شود .

اما از طرفی دیگر پروژه ای که کمپانی برادران وارنر به دستان Guillermo del Toro سپرده اند ، در مرحله ای  نامشخص می باشند . Guillermo del Toro تا الان نتیجه ی مشخصی برای این پروژه نگرفته است و این درحالیست که چندین پروژه ی دیگر در دستان Guillermo del Toro می باشد . در فبریه ی گذشته Andrew Davies که قبلا از او Bridget Jones Diary را دیده ایم برای نوشتن فیلمنامه ی این پروژه اضافه شد . برنامه های کاری  Guillermo del Toro در حال حاضر بسیار شلوغ می باشد . فیلم جدیدش بنام Pacific Rim اماده ی اکران است و پایلوت سریال The Strain و همچنین  باید بزودی اماده ی فیلمبرداری فیلمی ترسناک بنام Crimson Peak  نیز باشد . بنابراین نزدیک ترین تاریخ ساخت فیلم Beauty and the Beast برای او به سال ۲۰۱۴ و یا ۲۰۱۵ برمی گردد .

شما بین دو کمپانی قدرتمند Warner Bros و Disney کدام را دراین نبرد  موفق خواهید دید ؟ کدام درک بهتری از این داستان دارند ؟

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: خبرگزاری آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن