اخبار فیلم

رزمنده ی کانادایی Georges St-Pierre در فیلم Captain America

در خبرها مطلع شدیم که شخصی دیگری به گروه بازیگری فیلم مهم کمپانی مارول بنام Captain America: The Winter Soldier اضافه شده است . در گذشته خبری مبنی بر اضافه شدن Robert Redford به این فیلم و قرار گرفتن در نقش یکی از فرماندهان سفینه های S.H.I.E.L.D را برایتان منتشر کردیم ، اما امروز باخبر شدیم که نقش منفی دیگری قرار است به این فیلم اضافه شود . بنابراین علاه بر Sebastian Stan که به این قسمت نیز باز خواهد گشت و Frank Grillo که نقش منفی Crossbones را بازی خواهد کرد ، کارکتر the Leaper نیز به Captain America: The Winter Soldier باز می گردد و نقش انرا قهرمان و ستاره ی مسابقات بوکس معروف به UFC به نام Georges St-Pierre بازی خواهد کرد .

برطبق اخبار رسیده این مبارز کانادایی و ستاره ی ورزش UFC قرار است تا نقش Batroc the Leaper را در فیلم Captain America: The Winter Soldier ایفا کند . برای کسانی که این کارکتر را نمی شناسند توضیحاتی که توسط کمپانی مارول منتشر شده است را ، در اختیارتان می گذاریم :” Batroc هیچگونه قدرت ماورالطبیعه ای ندارد اما او یکی از قدرتمند ترین رزمندگان و جنگجویان دنیا می باشد . همچنین او یکی از استادان هنرهای رزمی و حتی بهترین جنگجو به شیوه ی savate (نوعی حرکت رزمی فرانسوی) در دنیا می باشد . با تمام این حرفا کارکتر Batroc یک دزد و قاچاقچی می باشد و گروهی از مبارزین اماده نیز در اختیار دارد که به خوبی از انها استفاده می کند “.

کارکتر Batroc در داستان های کمیک بوک دارای پاهای قدرتمند و هنرهای رزمی مخصوصا  پا می باشد بنابراین کمپانی بزرگ Marvel شخصی را برای این نقش انتخاب کرده است که علاوه بر داشتن امادگی برای این چنین صحنه هایی بلکه تجربه ی کافی برای نشان دادن عکس العمل از خود نیز باشد . هنوز داستان کلی این فیلم توسط برادران Russo منتشر نشده است و ما هم نمی دانیم که ان کارکتر چه نقش و برای چه هدفی قرار است در فیلم داشته باشد اما Batroc نباید کارکتر اصلی Captain America: The Winter Soldier باشد . مراحل تولید Captain America: The Winter Soldier در ماه می اغاز خواهد شد .

فیلم Captain America: The Winter Soldier  در تاریخ ۴ اپریل ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: خبرگزاری آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن