اخبار فیلم

دو پوستر جدید از فیلم فاز دوم Thor: The Dark World

 

کمپانی بزرگ Marvel چند پوستر جدید از کارکتر های فیلم Thor: The Dark World به کارگردانی Alan Taylor منتشر کرد . در گذشته پوستر های بسیاری از این فیلم دیده ایم و Marvel همچنین سعی کرده تا پوستر هایی هم از چند کارکتر این فیلم برای طرفدارانش منتشر کند . بتازگی پوستری از کارکتر Volstagg با بازی Ray Stevenson و Fandrai با بازی Zachary Levi بدست ما رسیده است و اینکه هر کدام از این کارکتر ها را حالت جنگ آوری خودشان مشاهده کنید جالب می باشد اما با کمی دقت بیشتر ممکن است Volstagg شما را به یاد گیملی در سه گانه ی Lord of The rings بیندازد .

البته مشکلی در این رابطه وجود دارد و باید دید Thor: The Dark World چه داستان جدیدی برای تعریف کردن دارد . بسیاری براین باورند داستان Thor در The Avengers بسیار بهتر از قسمت اول فیلم Thor می باشد و همینطور عده ای نیز برعکس . بهرحال کارکتر Thor جنبه های متفاوتی نسبت به دیگر ابرقهرمان های دنیای مارول دارد و با وجود مشکلات یکسانی که تمام کارکتر ها با آن مواجه هستند ، Thor یک بیگانه بحساب می آید و همین موضوع باعث شده تا ساخت فیلمهایی مانند Green Lantern ، Wonder Women و یا حتی Aquaman بسیار سخت شده است . بهرحال پوستر دوم که مربوط به کارکتر Fandrai می باشد در این قسمت توسط بازیگر دیگری بازی شده که در قسمت اول Joshua Dallas این نقش را در دست داشته است .

داستان از این قرار می باشد که برای قسمت اول هم از ابتدا قرار بود تا Zachary Levi این نقش را بازی کند اما وی در آن زمان برنامه ی کاری شلوغی داشت و همه چیز بخوبی پیش رفت که باعث شد تا نقش به ستاره ی سریال Once Upon a Time بنام Joshua Dallas سپرده شود . اما برای قسمت دوم حال اینبار این Joshua Dallas بود که وقت کافی برای حضور در Thor: The Dark World را در برنامه ی کاری اش نداشت و در این صورت مارول تصمیم گرفت تا بسراغ کاندید شماره یک اش یعنی Zachary Levi برود و حالا باید دید کدام یک توانسته اند در این نقش موفق باشند . در این فیلم بازیگران دیگری از جمله Stellan Skarsgård , Adewale Akinnuoye-Agbaje , Kat Dennings , Idris Elba , Chris Hemsworth , Tadanobu Asano , Jaimie Alexander , Rene Russo و Anthony Hopkins و Tom Hiddleston حضور دارند .

فیلم Thor: The Dark World در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۳ اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن