اخبار فیلم

دو پروژه بعدی شرکت Disney معرفی شدند: بازسازی Aladdin و Mulan

اکران Beauty and the Beast فیلم جدید کمپانی Disney شروع شده و علاقمندان بسیار زیادی این فیلم را برای زنده کردن خاطرات خود خواهند دید. در این میان اخباری از پروژه های بعدی و کوتاه مدت Disney منتشر شده که به نظر می رسد می خواهند با توجه زیادی که به واسطه فیلم Beauty and the Beast به سمت Disney روانه شده از موقعیت به دست آمده بیشترین استفاده ی ممکن را ببرند.

به گزارش آریافیلم، محصول جدید کمپانی Disney که یک بازسازی از یکی از پرطرفدار ترین داستان های این کمپانی به نام Beauty and the Beast است همین دیروز اکران خود را آغاز کرده و به نظر می رسد که این هفته درآمد زیادی را نصیب سازندگان خود بکند. منتقدان پیش بینی کرده اند که این فیلم چیزی بین ۱۶۵ تا ۱۷۰ میلیون دلار فروش داشته باشد که در صورت تحقق یعنی این فیلمم قرار است رکورد های زیادی را بشکند از جمله ی آن ها شکستن رکورد بهترین فروش برای شروع در ماه مارس است که در حال حاضر این رکورد در اختیار فیلم Batman v Superman است.

به نظر می رسد مردم اقبال بسیار زیادی نسبت به فیلم هایی دارند که به نوعی بازسازی انیمیشن ها و کارتون های قدیمی هستند وموفقیت فیلم Beauty and the Beast هم از همین مسئله نشئت خواهد گرفت و شرکت Disney هم با فهمیدن این نکته مدتی است که پروژه کلی ساخت و بازسازی بسیاری از فیلم ها را آغاز کرده.

Sean Bailey تهیه کننده معروف آثار زیادی از انیمیشن ها و کسی که در شرکت Disney نیز فعال است در باره دو پروژه مورد نظر بعدی Disney صخبت کرده.

به گفته او Disney در حال حاضر تمرکز خود را بر روی دو فیلم Aladdin و Mulan گذاشته، طبق گفته ها ضحبت های اولیه با Guy Ritchie و Nikki Caro صورت گرفته و قرار است هر کدام به تریتب کارگردانی فیلم های Aladdin و Mulan را به عهده بگیرند.

پروژه های قبلی Disney که به فیلم تبدیل شده اند عبارت اند از:

Alice in Wonderland و Maleficent  و Cinderella و Jungle Book و Beauty and the Beast که به جز دو مورد اول بقیه نظر مثبت بسیاری از طرفداران را جلب کردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن