اخبار فیلم

دو خبر از Bruce Willis و Fast & Furious 7

 

براساس تازه ترین اخباری که از فستیوال فیلم بین المللی تورنتو بدست ما رسیده است ، Bruce Willis در پروژه ی اکشن ، حادثه ای بنام The Prince حضور خواهد داشت . داستان این پروژه که توسط نویسندگان فیلم Red Dawn بنامهای Andre Fabrizio و Jeremy Passmore نوشته شده است ، در مورد یک خرابکار بازنشسته ی لاس وگاسی می باشد که وقتی دختر نوجوانش گم می شود ، وی مجبور می شود دوباره به شهر بازگردد و با دشمن قدیمی اش روبرو شود .

Bruce Willis قرار است تا نقش مردی را بازی کند که پس از مدت ها دوباره می تواند به خانه اش باز گردد و Sarik Andreasyan از American Heist این فیلم را کارگردانی می کند . این پروژه توسط استادیوی Emmett/Furla Films تعیین بودجه شده است که یک پروژه با بودجه ی متوسط می باشد و The Prince در حال حاضر در مرحله ی انتخاب بازیگر لست و بنظر می رسد تا در ماه اکتبر فیلمبرداری آغاز خواهد شد .

خبر دوم : Nathalie Emmanuel از سریال Game of Thrones به فیلم Fast & Furious 7 به کارگردانی James Wan اضافه شد . توضیحات زیادی در مورد نقش Nathalie Emmanuel منتشر نشده است اما بنظر می رسد که کارکتر وی در طرف Vin Diesel ، Paul Walker و Tyrese Gibson می باشد . دیگر اسامی جدید هفتمین قسمت Fast & Furious شامل Kurt Russell , Tony Jaa و Ronda Rousey می شوند و در اخر Jason Statham نیز شخصیت منفی داستان این قسمت خواهد بود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن