اخبار فیلم

دومین تریلر از فیلم It به کارگردانی Andrés Muschietti منتشر شد

از زمانی که اولین تریلر از فیلم It منتشر شد و بسیاری از رکورد ها را شکست و تعداد بازدید فوق العاده زیادی داشت این فیلم مورد توجه بسیاری از منتقدان و سینما دوستان قرار گرفته منتظر اکران آن هستند. حالا کمپانی سازنده دومین تریلر را از این فیلم منتشر کرده که اگر علاقمند به این فیلم و فیلم های ترسناک باشین با دیدن تریلر به وجد خواهید آمد.

به گزارش آریافیلم، شرکت New Line Cinema دومین تریلر از فیلم It را منتشر کرده است. این فیلم که به کارگردانی Andrés Muschietti ساخته می شود در اصل اقتباسی از رمان ترسناک نویسنده ی معروف داستان های ترسناک Stephen King است. Muschietti پیش از این و در سال ۲۰۱۳ فیلم ترسناک Mama را ساخت که آن هم توانست توجه بسیار زیادی به خود جلب کند.

فیلم It درواقع اولین فیلم از دوگانه ای است که قرار است بر اساس کتاب های King به دست Muschietti ساخته شود و در این قسمت اول گروهی از بچه های جوان را می بینیم که باید Pennywise ( با بازی خوب Bill Skarsgaard) مقابله کنند، کاراکتری که در اصل نمایش دهنده و نماینده ی ترس های آن هاست.

فیلم بعدی هم احتمالا در رابطه به زملن بزرگسالی همین کاراکتر ها خواهد بود و…

در این فیلم Jaeden Lieberher و Wyatt Oleff و Sophia Lillis و … به بازی می پردازند. می توانید تریلر این فیل را در زیر تماشا کنید:

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن