اخبار روز فیلمها

دوراهی انتخاب بین DC و Lord of the Rings پیش روی Peter Jackson

در حالی که Peter Jackson  این روزها بعنوان نویسنده و تهیه کننده فعالیت میکند ، مدتی است که از کارگردانی کنار کشیده است.

به گزارش آریافیلم ، او که ساخت مستندی در رابطه با جنگ جهانی اول را در دست ساخت دارد، و همینطور اگر تصمیم بر ساخت قسمت دوم انیمیشن Adventures Of Tintin باشد ، کارگردانی آن را بر عهده خواهد گرفت، از زمان ساخت سه گانه ی Hobbit  در سال ۲۰۱۴ بر صندلی کارگردانی ننشسته است. او در فیلم جدید خود با نام Mortal Engines نیز بعنوان نویسنده و تهیه کننده فعالیت خواهد کرد.

اما هم اکنون بنظر میرسد که او بین ساخت فیلمی ابر قهرمانی از دنیای DC و بازگشت به دنیای Middle Earth  در حال تصمیم گیری است. اگر او به دنیای Middle Earth برگردد ، بازگشت او برای پروژه ی سریال Lord Of The Rings شبکه ی Amazon خواهد بود که در اینصورت کاری بی معنی و بی فایده خواهد بود زیرا با ساخت سه گانه ی Hobbit مشخص شد که او نمیتواند این سه گانه را به خوبی Lord Of The Rings  بسازد. بدین ترتیب ساخت سریال بر روی شبکه Amazon  از نظر همه بی معنی و دور از ذهن بنظر میرسد مگر اینکه Jackson  سعی کند تمامی جزئیات داخل کتاب را در سریال پیاده کند. (در این صورت طرفداران شخصیت Tom Bombadil  به چیزی که مدت ها منتظرش بودند ، میرسند)

از طرفی ساخت فیلمی از شخصیت های DC میتواند گزینه ی مناسبی باشد با توجه به اینکه او هرگز در فضای این سبک فیلم ها قرار نگرفته است. البته همه چیز به شخصیتی بستگی دارد که قرار است فیلمی به اقتباس او ساخته شود. این در حالی است که دوست و همکار او Steven Spielberg با کارگردانی و ساخت احتمالی فیلم Blackhawk پا به دنیای ابرقهرمانان DC میگذارد. از این رو کارگردانی Jackson در انتخاب قهرمان و ساخت فیلم از DC کاملا باز خواهد بود.

نظر شما در اینباره چیست؟ شما علاقه دارید که پروژه ی بعدی Jackson چه فیلمی و درباره ی کدام موضوع باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 Lord of the Rings

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. مترجم خیلی راحت قدرت کارگردانی پیتر جکسون رو نادیده میگیره و نمیدونه که ابتدا قرار بود گیرمو دل توره هابیت رو بسازه ولی وقتی ساخت فیم هابیت شروع میشه کنار میکشه و دست پیتر جکسون رو می بنده ومجبور میشه ادامه کار دل توره رو ادامه بده که مطمنا خیلی جاها به خاطر هزینه و زمان و ذهنیت کارگردانی دست پیتر جکسون می بنده
    از قدیم وقتی یکی میتونه یک کار رو یکبار درست انجام بده بازهم میتونه
    پیتر جکسون کارگردانی یکبار نه سه بار نشون داده که می تونه به بهترین شکل انجام ده

    مطمنا این نظر من چاپ نخواهد شد

  2. فیلم های DC تا اینجا چنگی به دل نزدن. اگر برگرده به دنیای M-E بنظرم بهتره تقریبا ۱۸ جلد کتاب درباره سرزمین میانه هست کلی باید مطالعه صورت بگیره تا یه سریال قشنگ ساخته بشه مثل got

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن