اخبار روز فیلمها

دنباله فیلم Murder on the Orient Express ساخته خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار، فیلم سینمایی Murder on the Orient Express قرار است ادامه پیدا کند و قرار است رمان سال ۱۹۳۷ Agatha Crhristie به نام Death on the Nile به عنوان دنباله این فیلم ساخته شود. در این داستان، هرکول پوآرو در سفری که به مصر دارد، درگیر پرونده قتلی می‌شود.

Kenneth Branagh قرار است به عنوان کارگردان و بازیگر نقش اصلی فیلم به پروژه بازگردد، گرچه هنوز قراردادی ثبت نشده است. نویسنده این فیلم، Michael Green که با کار بر روی فیلم و سریال های Murder on the Orient Express، Logan، Blade Runner 2049 و American Gods سال فوق العاده ای را گذرانده است نیز برای نوشتن فیلمنامه در این فیلم حضور خواهد داشت.

بازیگران Murder on the Orient Express عبارت اند از Josh Gad، Daisy Ridley، Michelle Pfieffer، Penelope Cruz، Willem Dafoe، Johnny Depp و Judi Dench. این فیلم از نظر هنری و تجاری نیز فیلم موفقی است. این فیلم توانسته طی فقط ده روز بیش از ۱۴۸ میلیون دلار در سراسر دنیا فروش کند.

Death on the Nile یکی از محبوب ترین داستان های Christie است. این رمان در گذشته در فیلمی در سال ۱۹۷۸ با بازیگرانی نظیر Bette Davis، Mia Farrow، Maggie Smith، Angela Lansbury، David Niven و Peter Ustinov مورد اقتباس قرار گرفت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن