اخبار حاشیه ایاخبار روز فیلمهاانتخاب سردبیر

دلیل جمع شدن دوباره بازیگران فیلم انتقام جویان ۴ (Avengers 4) مشخص شد

حالا که قرار است اواخر این ماه فیلمبرداری های مجدد فیلم بدون عنوان انتقام جویان یا همان انتقام جویان ۴ (Avengers 4) انجام گیرد، شاید طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) به این فکر افتاده اند که به زودی شاهد تصاویری لو رفته از صحنه فیلمبرداری این فیلم به کارگردانی آنتونی و جو روسو (Anthony and Joe Russo) خواهند بود. مشکل اینجاست که هنوز بازیگران هم نمی دانند قرار است در این فیلم چه اتفاقی بیفتد. این کار به این دلیل صورت گرفته چون ممکن است سازندگان در این فیلمبرداری های مجدد علاوه بر تکمیل کردن فیلم سال آینده، بخواهند با گرفتن صحنه هایی اضافی باعث شوند داستان اصلی فیلم لو نرود. البته شاید هم این فیلمبرداری مجدد برای این باشد که تولید بخش اصلی فیلم به پایان برسد تا آماده انجام جلوه های ویژه شود.

در گفتگویی بازیگر این فیلم مارک رافلو (Mark Ruffalo) اعلام کرد این فیلمبرداری های مجدد با حالت عادی فرق دارد، که یعنی برای فیلمی محصول مارول حدسیات و بررسی های موشکافانه بیشتری را برمی انگیزد. پایان فیلم انتقام جویان ۴ به دلایل مختلفی فاش نشده، تا دیگر به روش فرستادن فیلمنامه جعلی برای بازیگران به منظور جلوگیری از افشا شدن داستان نیازی نباشد. ما درباره این آشوب مدیریت شده صحبت خواهیم کرد، اما اول صحبت های Hulk را می شنویم.

این چیزی است که رافلو درباره این برنامه ریزی های جدید گفته است:

ما از سپتامبر فیلمبرداری مجدد رو شروع می کنیم. بعدش به تور جهانی میریم، ما به تور جهانی میریم و شما هم فیلم انتقام جویان ۴ رو می بینید. که حتی ما هم هنوز نمی دونیم قراره چطور باشه. قرار نیست فقط فیلمبرداری مجدد انجام بدیم، بلکه قراره پایان فیلم رو فیلمبرداری کنیم، چون دفعه قبل که فیلمبرداری رو انجام دادیم هنوز پایان فیلم رو فیلمبرداری نکرده بودیم.

او همچنین گفته برخی سکانس ها رو به چندین شکل مختلف فیلمبرداری کردن، نه فقط برای بهینه شدن فیلم بلکه برای آزمایش دیدگاه های مختلف:

برخی از تصمیمات درباره داستان همون وقتی انجام می گیره که در حال فیلمبرداری هستیم. خیلی فوق العاده اس. ما برخی صحنه ها رو فیلمبرداری می کنیم و چند روز بعد دوباره اونا رو فیلمبرداری می کنیم تا یک مسیر دیگه رو امتحان کنیم. این یک ارگانیسم کاملا پویاست، و با اینکه فیلمنامه فیلم ثابته، اما ما هنوزم داریم روش کار می کنیم.

برای ما این سوال پیش می‌ آید که چه مقدار از فیلمنامه از ابتدا مشخص بوده و چه مقدار از آن در طول این جریانات تغییر می کند.

با تصمیم دیزنی (Disney) برای اخراج جیمز گان (James Gunn) طراح و سازنده فرنچایز نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy)، نه تنها همان طور که ما در اینجا خبر دادیم باعث شده تولید نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians of the Galaxy 3) متوقف شود، بلکه باعث می شود پایان انتقام جویان ۴ هم دچار تغییراتی شود. بازیگر این فرنچایز دیو باتیستا (Dave Bautista)، حامی اصلی گان اعلام کرده فعلا در انتقام جویان ۴ حضور دارد:

خیلی شرایط عجیبیه حالا که کارگردان نگهبانان کهکشان رو از دست دادیم. نگهبانان کهکشان ۳ فعلا توی هواست و نمی دونم قراره باهاش چکار کنن. فعلا تولید اون فیلم به صورت کامل متوقف شده، و این شاید باعث بشه تغییراتی توی شخصیت هامون در فیلم انتقام جویان ۴ انجام بشه. راستشو بخواین الان اصلا از هیچ چیزی خبر ندارم. اما می دونم توی فیلم انتقام جویان ۴ حضور دارم. بیشتر صحنه هام رو هم فیلمبرداری کردم. هنوز دو روز از فیلمبرداری شخصیت من مونده. اما به جز اونا کلی صحنه های باحال دارم که امیدوارم ازشون استفاده کنن. اما باید دید اونا قصد دارن با این شخصیت ها چکار کنن.

دیگر بازیگر انتقام جویان که برخواهد گشت جرمی رنر (Jeremy Renner) بازیگر شخصیت Hawkeye است،‌ آن هم با توجه به عکسی که در اینستاگرامش منتشر کرده است:

به نظر می آید یک Stark دیگر هم در انتقام جویان ۴ حضور داشته باشد. احتمالا بازیگر نقش پدر Tony Stark جان اسلتری (John Slattery) برای این فیلم صحنه ای را فیلمبرداری کرده است. قطعا برای اینکه او در این فیلم حضور یابد یا باید در یک فلش بک حضور داشته باشد یا یک تصویر آرشیوی، یا شاید هم سفر در زمان. البته ممکن است این صحنه اصلا به فیلم اصلی راه پیدا نکرده و در اتاق تدوین از بین برود. شاید هم اصلا چنین صحنه ای فیلمبرداری نشده است.

فیلم انتقام جویان ۴ در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ در سینماها اکران خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن