اخبار سریال

درگذشت Nelsan Ellis در سن ۳۹ سالگی

Nelsan Ellis که بیشتر برای ایفای نقش Lafayette Reynolds در سریال True Blood ساخته HBO شناخته می‌شود. در سن ۳۹ سالگی به علت عارضه‌ی قلبی درگذشت. نماینده او این خبر را تایید کرد.

HBO در بیانیه گفت: «ما خیلی ناراحت شدیم که خبر فوت Nelsan Ellis را شنیدیم. Nelson عضوی قدیمی از خانواده‌ی HBO است و ایفای نقش عالی Lafayette توسط او در تمام میراث True Blood باقی خواهد ماند. نبود Nelsen عمیقا توسط طرفداران و ما در HBO احساس خواهد شد. »

Alan Ball، خالق سریال True Blood گفت : « Nelsen استعداد خاصی بود که خلاقیت او همیشه مرا شگفت زده می‌کرد. کار با او مایه افتخار بود.»

Ellis در فصل قبل به سریال Elementary پیوست و شخصیت ثابت بود تا که بعدها شخصیت او، Shinwell، به قتل رسیدو وی همچنین در The Help که نامزد بهترین فیلم اسکار بود نیز در کنار Octavia Spencer؛ Viola Davis و Emma Stone حضور داشت. Spencer اندوه خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

فیلمهای او شامل بازی در نقش Martin Luther King در Butler، نقش Bobby Byrd در Get On Up، و فیلم ۲۰۱۵ ساندنس The Stanford Prison Experiment. اخیرا نیز در فیلم مستقل Little Boxes و True To The Game که در آینده اکران می‌شود به ایفای نقش پرداخت.

سریالهای او شامل سریال The Inside در شبکه Fox است که در سال ۲۰۰۵ برای هفت قسمت پخش شد. که بعدا به سریال True Blood آمد و در مقابل Anna Paquin و Stephen Moyer در سریال ومپایری که از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۴ پخش شد، کار کرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن