اخبار حاشیه ایانتخاب سردبیر

خاطره بازی به سبک آرنولد؛ تصویر ترمیناتوری Arnold Schwarzenegger در کنار Linda Hamilton

دیدار مجدد نابودگر با سارا کانر

۳۴ سال پیش بود که آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) در یکی از بیاماندنی ترین نقش های تاریخ سینما و در نقش نابودگر(ترمیناتور) در فیلم “ترمیناتور” (The Terminator) ساخته جیمز کامرون (James Cameron) به ایفای نقش پرداخت. وی در این فیلم از آینده به گذشته فرستاده شد تا شخصیت سارا کانر (Sarah Connor) با بازی لیندا همیلتون (Linda Hamilton) را بکشد.

هفت سال بعد از آن و در فیلم “ترمیناتور ۲: روز داوری” (Terminator 2: Judgment Day) اینبار آرنولدی که شخصیت نابودگرش تغییر کرده بود، به کمک شخصیت سارا کانر آمد و به وی کمک کرد تا پسرش را نجات دهد.

گرچه بعد از این دو فیلم، ۳ نسخه دیگر از ترمیناتور ها ساخته شد اما اکنون و بعد از ۲۷ سال، قرار است ادامه ماجرای نسخه دوم فیلم را در نسخه ششم -و فعلا بدون نام ترمیناتور- ببینیم و به همین دلیل و بعد نزدیک به سه دهه، مجددا شاهد زوج آرنولد-همیلتون هستیم.

البته متاسفانه هنوز اطلاعات خاصی از نسخه ششم فیلم نداریم اما با توجه به اینکه قرار است این فیلم حدود یک سال دیگر و در تاریخ ۲۲ نوامبر اکران شود، انتظار داریم به زودی جزئیات بیشتری از این فیلم بشدت مورد انتظار، بدست بیاوریم.

به هر حال آرنولد ساعاتی قبل با انتشار پستی که بمناسبت سالروز تولد همیلتون است، عکس جذابی از خود در کنار همیلتون منتشر کرده که فاصله گرفته شدن این دو عکس، ۳۴ سال است!

آرنولد ضمن تبریک تولد همیلتون، وی را یکی همکاران محبوبش خطاب کرده و از وی به عنوان یک انسان فوق العاده نام برده است. آرنولد در ادامه نیز از اینکه مجدد با وی همکاری میکند، ابراز خوشحالی کرده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن