اخبار فیلم

حضور Zazie Beetz در فیلم Deadpool 2 در نقش Domino

از تاریخ ۶ مارس ۲۰۱۶ سریال طنزی به نام Atlanta در شبکه FX شروع به پخش شد که با اثبال زیادی روبرو شد. Donald Glover بازیگر نقش اول این سریال است و در مقابل او Zazie Beetz ایفای نقش می کند.

به گزارش آریافیلم، سریال طنز Atlanta که از شبکه FX پخش می شود طرفداران زیادی پیدا مرده است. شخصیت اول این فیلم را Donald Glover بازی می کند، کسی که برای فیلم بعدی مجموعه جنگ ستارگان هم نقشی برای او در نظر گرفته اند. این سریال برای فصل دوم تمدید شده اما این فصل با تاخیر زیادی پخش خواهد شد و برای سال ۲۰۱۸ آماده می شود که خبری ناخوشایند برای دوستداران سریال می باشد اما در مقابل این خبر، خبری خیلی خوب برای نقش مقابل Glover یا همان Zazie Beetz است. Zazie Beetz به تازگی برای بازی در جدیدترین پروژه کمپانی ۲۰th Century Fox ، قسمت دوم فیلم Deadpool انتخاب شده و از تاخیر به وجود آمده براس ساخت سریال واقعا خوشحال است.

اعلام این خبر به طور رسمی و معمول انجام نشده که البته باید پرسید که اساسا کدام قسمت از فیلم Deadpool تا به حال به شکل معمول صورت گرفته و کدام خبر رسانی در مورد آن مثل بقیه فیلم ها بوده؟ پس ما باید به احتمال زیاد منتظر حضور Beetz در این فیلم باشیم اما در چه نقشی؟ نقشی که بازیگر آن تا به امروز رسما اعلام نشده است و از طرفی به بازی Beetz هم خیلی می آید، نقش Domino است. در اولین اظهار نظر ها Ryan Reynolds بازیگر نقش Deadpool در توییتر خود نوشت:

” اثر Domino”

با اینکه او اسمی از کسی نبرده اما مشخص است که بازیگر نقش Domino انتخاب شده و خبری که ما را به اسم Beetz سوق داد توییت یک خبرنگار درباره است. او نوشت:

“شایعات: من شنیدم که ZAZIE BEETZ بازیگر سریال ATLANTA برای نقش Domino در فیلم سینمایی DEADPOOL 2 تست داده و اینطور که به نظر می رسه هم استودیو و هم عوامل و بقیه بازیگرا از بازی او خوششون اومده و مایل به همکاری با Beetz هستن. از طرف دیگه سریال هم تو یه وثقه به سر می بره که کار رو برای بازی اون هموار می کنه!”

 

حال باید دید که عوامل این فیلم کی به طور رسمی خبر را تایید و اعلام می کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن