اخبار فیلم

حضور Zac Efron این بار در نقش یک قاتل سریالی

درست در حالی که چیزی به انتشار یکی از مورد انتظار ترین فیلم های تابستان یعنی Baywatch باقی نمانده.به گزارش آریا فیلم. حال خبر ها حاکی از این است که ستاره ی جوان این فیلم Zac Efron خود را برای حضور در نقش قاتلی سریالی به نام Ted Bundy آماده می کند.

داستان این فیلم در مورد Ted Bundy یک قاتل سریالی معروف است که در سال ۱۹۸۹ در فلوریدا دستگیر شد، او فردی بود که به جرم قتل و آزار و اذیت جنسی زنان و دختران تحت تعقیب بود.قرار است که فیلم از زبان همسر Ted یعنی Liz روایت شود. زیرا او گفته است که اصلا باورش نمی شود که همسرش به بیش از ۳۰ زن تجاوز کرده باشد. فیلم Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile قرار است کار تولید خود را از نهم اکتبر آغاز کند. این فیلم را Joe Berlinger کارگردانی می کند و Nicholas chartier تهیه کننده این پروژه خواهد بود.فیلمنامه نیز توسط Michael Werwie نگارش می شود.Michael werwie سابقه برنده شدن جایزه ی Nicholl Fellowship را دارد. کمپانی Voltage Picture سازنده ی این فیلم خواهد بود.

نظر شما چیست؟ Zac Efron تا به حال خود را فقط در قالب یک پسر بچه دبیرستانی و موزیکال کمدی نشان داده است .فکر میکنید او بتواند از عهده این کار بر بیاید ؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن