اخبار فیلم

حضور Tom Hardy در نقش Venom به کارگردانی Ruben Fleischer

مدتی می شد اخباری پیرامون شخصیت Venom و بازیگری که این نقش را خواهد پذیرفت منتشر می شد و این اخبار ضد و نقیض یکدیگر بودند تا اینکه بالاخره امروط شرکت Sony به طور رسمی بازیگر و کارگردان مورد نظر خود را برای پروژه ی Venom معرفی کرد و توضیح داد که صحبت های مقدماتی با آن ها آغاز شده است.

به گزارش آریافیلم، Tom Hardy پس از آنکه در لباس کاراکتر Bane در فیلم Batman حضور پیدا کرد دیگر در فیلمی بر پایه ی کمیک بازی نکرده بود تا اینکه اخباری امروز از طریق شرکت Sony منتشر شد مبنی بر توافقات اولیه با او برای حضور در نقش Venom، یکی از کاراکتر های ضد قهرمان شرکت Marvel که طرفداران زیادی دارد.

Venom در کمیک های زیادی وجود داشته و می توان او را دید اما عمده ی حضور او مربوط به کمیک های Spiderman می باشد و جزء معدود ضرقهرمان هایی است که شاید حتی از بعضی قهرمان ها طرفداران بیشتری دارد.

شرکت Sony همچنین بالاخره نام کارگردان پروژه ی اخیر خود را معرفی کرد و او کسی نیست جز Ruben Fleischer با تجربه ی کارگردانی فیلم های Zombieland و ۳۰ Minutes or Less و …

اکانت شرکت Sony در توییتر نوشت:

Tom Hardy نقش Eddie Brock را در فیلم Venom به عهده دارد. این فیلم اخیر که همکاری مشترکی بین دو شرکت Sony و Marvel می باشد در تاریخ ۵ اکتبر سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.”

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن