اخبار حاشیه ایاخبار فیلم

حضور Samuel L. Jackson در نقش Nick Fury در Captain Marvel

در هفته گذشته شایعاتی از حضور Nick Fury در فیلم جدید Captain Marvel به گوش می‌خورد، و حالا مثل اینکه این خبر تایید شده. Fury رابط دنیای سینمایی Marvel است. پس منطقی است که او در شروع Captain Marvel حضور داشته باشد. Deadline شایعه‌ای که ابتدا توسط Omega Underground منتشر شد را تایید کرد. اما استفاده از لفظ جدید «ظاهر می‌شود» نشان می‌دهد که این نقش، نقشی کوچک یا حتی حضور افتخاری باشد. شایعات اولیه از لفظ «همبازی» استفاده می‌کرد که اهمیت نقش Fury در فیلم را نشان می‌داد. اما مثل اینکه کلمه‌ی اشتباهی بوده است. امیدوارانه بعد موفقیت Wonder Woman، شرکت Marvel متوجه شده که یک زن می‌تواند در فیلم ابرقهرمانی نقش اصلی را داشته باشد.

به گزارش آریافیلم، با پیچیده‌تر شدن دنیای سینمایی Marvel داشتن یک نقطه ثابت مهم است که Fury این نقش را در فاز اول فیلمهای این دنیای سینمایی به عهده داشت، با اینکه در اواخر حضورش کمرنگتر شده است. که دلیل آن بستری شدن او در اتفاقات فیلم Winter Soldier است. آخرین بازی که او را دیدیم در فیلم Avengers: Age of Ultron بود.

از فیلم Captain Marvel اطلاعات زیادی در در دسترس نیست جز اینکه Brie Larson در آن ایفای نقش خواهد کرد. اما در آپریل اعلام شد که فیلمبرداری برای فوریه‌ی ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است. کارگردانی به عهده‌ی Anna Boden و Ryan Fleck می‌باشد و نویسندگی را Meg LeFauve و Nicole Perlman به عهده دارند که بر اساس کمیکی از Gene Colan و Roy Thomas است. ناگفته نماند که Larson و Jackson اخیرا در فیلم Kong: Skull Island همکاری کرده‌اند.

Captain Marvel قرار است در ۸ مارچ ۲۰۱۹ به سینماها بیاید.

 

Captian Marvel

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن