اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

حضور Luke Evans در فیلم اکشن Midway با موضوع جنگ جهانی دوم

Luke Evans (بازیگر The Alienist، Beauty and the Beast و The Girl on the Train) به فیلم جدید Roland Emmerich (کارگردان Independence Day و The Day After Tomorrow) به نام Midway که درباره ی جنگ جهانی دوم است پیوست. او در این فیلم در کنار Woody Harrelson و Mandy Moore بازی خواهد کرد. نویسندگی این فیلم نیز برعهده ی Wes Tooke خواهد بود.

این فیلم داستان واقعی نبرد Midway، بخشی حیاتی و مهم از جنگ جهانی دوم را روایت می کند. این فیلم داستان سربازها و خلبان های قهرمانی را بیان می کند که در شرایطی سخت توانستند سرنوشت جنگ را تغییر دهند.

Evans نقش فرمانده Wade McClusky را بازی می کند که برای نقش مهمش در این جنگ، مدال شجاعت نیروی دریایی را دریافت کرد. Harrelson نقش دریاسالار Chester Nimitz یکی از فرماندهانی را بازی می کند که نیروی دریایی آمریکا را در این جنگ به پیروزی رساند.

Midway محصول استودیوی AGC Studios به تهیه کنندگی Centropolis Entertainment، Harald Kloser و Mark Gordon ساخته می شود. این فیلم فعلا در مراحل پیش تولید است و فیلمبرداری آن ۱۶ آگوست آغاز خواهد شد.

شرکت های Starlight Entertainment و Providence Entertainment از این فیلم حمایت مالی خواهند کرد. سینماهای آمریکا و چین هم برای پخش این فیلم با Lionsgate به توافق رسیده اند.

شرکت Universal Pictures قبلا هم فیلمی با همین نام در سال ۱۹۷۶ و با بودجه ی خیلی زیاد تولید کرده بود که در آن Charlton Heston، Henry Fonda، James Coburn و Toshiro Mifune بازی کرده بودند.

Luke

midway

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن