اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

هم بازی شدن Jeremy Renner با Jamie Foxx در فیلم Spawn

Jeremy Renner در فیلم اقتباسی Spawn ساخته ی Todd McFarlane محصول کمپانی Blumhouse نقش کارآگاه Twitch Williams را بازی خواهد کرد. دو ماه پیش اعلام شد Jamie Foxx نقش ضدقهرمان معروف این فیلم را بازی می کند. او نقش Al Simmons معروف به Spawn، عضو سابق گروه ویژه ی CIA را بازی می کند که توسط گروهش کشته می شود و به دلیل کشتن افراد بی گناه بلافاصله وارد جهنم می شود. او در جهنم معامله ای می کند تا در ازای دادن روحش بتواند همسرش را دوباره ببیند، در حالی که وقتی به زمین برمی گردد، در مخمصه ای گیر می افتد و همسرش نیز با بهترین دوستش ازدواج کرده است. در این فیلم شاهد نبردهای خشن و قهرمانانه ای خواهیم بود. قبلا هم Michael Jai White این نقش را در فیلم محصول سال ۱۹۹۷ بازی کرده بود.

McFarlane در مصاحبه ای گفته:

به عنوان یک کارگردان تازه کار، می خواستم همه ی آدمای بااستعداد و ماهر رو دور خودم جمع کنم. خوش شانس هستم که با Jason Blum و Jamie Foxx همکاری می کنم. من نزدیک ترین بازیگرها به نقش Twitch Williams رو می شناختم. یک لیست از اونا درست کردم و Jeremy اولین نفر لیست بود. من خیلی دوسش دارم. لازم نبود این شخصیت خیلی هیکلی یا خوش تیپ باشه. می خواستم کسی رو برای این نقش انتخاب کنم که قبلا کارهاش رو دیدم و دوست داشتم؛ کسی که بتونه غم و اندوه یک آدم رو به خوبی بازی کنه. قبلا Jeremy رو دیده بودم که این کارو چندین بار انجام داده. اون هم مثل Jamie اولین نفر توی لیستم بود.

jeremy

McFarlane در این نقل قول خیلی از Renner تعریف می کند،‌ اما او حق دارد چون Renner در فیلم های The Hurt Locker و Wind River بازی های درخشانی داشته و در همین فیلم آخر، شخصیتش نوعی مالیخولیا داشت که خیلی برای شخصیت مهم بود و آن فیلم هم توسط یک کارگردان تازه کار ساخته شده بود، اما او خودش فیلمنامه را نوشته بود و می دانست چه چیزی از بازیگر می خواهد. Jeremy سابقه ی همکاری با کارگردان های تازه کار را دارد، و ثابت کرده اگر بازیگران و عوامل خوبی با هم همکاری کنند نتیجه ی کار خیلی خوب خواهد بود.

Jason Blum در تایید حرف های McFarlane گفته:

Jeremy بهترین گزینه برای نقش Twitch Williams است. او صداقت، هوش و سخت کوشی رو انعکاس میده، همون ویژگی هایی که شخصیت Twitch رو خیلی جذاب می کنه.

خود McFarlane اعلام کرده می خواهد فیلمی با ریت R بسازد که خیلی هم پیشینه ی شخصیت ها را بازگو نمی کند:

دوست دارم این فیلم رو شبیه بهترین فیلم های ترسناک از Jaws گرفته تا The Thing، The Grudge و The Ring بسازم.

spawn

spawn

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن