اخبار روز سریالهااخبار سریالتمدید و کنسلی

حضور Hannah Baker در فصل دوم سریال ۱۳ Reasons Why قطعی است

هیاهو و شایعات پیرامون سریال ۱۳ Reasons Why تمامی ندارد و هر روز خبری تازه درباره این فیلم منتشر می شود اما خبری که امروز منتشر شده است با بقیه متفاوت است. به نظر می رسد بعد از این همه کشمکش ها و حرف های زیادی که زده شد بالاخره باید مطمئن باشیم که فصل دومی برای این سریال در دست ساخت است و در حال حاضر مقدمات خود را سپری می کند. همچنین شخصیت Hannah Baker از سریال حذف نشده و در فصل بعدی هم حضور دارد.

به گزارش آریافیلم، Hannah Baker قرار نیست از داستان  ۱۳ Reasons Why حذف شود و در فصل دوم این سریال هم نقش دارد، درواقع او در فصل دوم هم از کاراکتر های اصلی است. اگر چه فصل دوم این سریال هنوز به طور رسمی از سوی شبکه Netflix تایید نشده است اما به نظر می رسد به زودی این اتفاق رخ خواهد داد.

بنا به گفته ی Brian Yorkey نویسنده ی سریال، Hannah Baker با بازی Katherine Langford در فصل دوم هم نقش زیادی دارد و عمده ی داستان فصل دوم نیز بر محور او می چرخد.

Yorkey در گفتگو با سایت هالیوود ریپورتر به نکاتی در این زمینه اشاره کرد:

” یکی از نکات مهم و تاثیر گذارسریال ما که از فاکتور های اساسی ماست نشان دادن گذشته و زمان حال در سریال است که باید بتوانیم در کنار هم نشان دهیم. داستان Hannah هنوز تمام نشده و نکات زیادی درباره او باقیمانده که باید پاسخ داده شود، قطعا Hannah یکی از نقش های مهم قسمت بعدی خواهد بود فارغ از هر داستانی که داشته باشد.”

۱۳ REASONS WHY
۱۳ REASONS WHY
برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۳ نظرها

  1. اگه قراره هانا زنده باشه در فصل دوم و خودکشیش صحنه سازی باشه که خیلی عجیبه و نویسنده کار سختی رو پیش رو داره , به هرحاب من که شدیدا استقبال میکنم

  2. فصل اولش که عالی بود ولی هیچ کدوم از اون۱۳نفر به حقشون نرسیدن…امیدوارم تو فصل دوم حداقل برایس واکر به حقش برسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن