اخبار روز فیلمها

حضور Evan Peters در فیلم X-Men: Dark Phoenix و در نقش Quicksilver تایید شد

اخبار فیلم X-Men: Dark Phoenix چند وقتی می شود که منتشر می شود و طرفداران زیادی آن ها را پیگیری می کنند و حالا در خبری جدید تایید شده که Evan Peters که در فیلم X‑Men: Apocalypse نیز حضور داشته، برای بازی در این دنباله نیز حضور خواهد داشت.

به گزارش آریافیلم، زمانی که لیست اولیه ی بازیگران فیلم X-Men: Dark Phoenix منتشر شد یک غایب بزرگ در میان نام وجود داشت. در واقع هر چقدر که از حضور James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender و Nicholas Hoult در فیلم و تمدید قرارداد هایشان هیجان زده و خوشحال شدیم، از غیبت یکی از بهترین کاراکتر های X‑Men: Apocalypse که طرفدار زیادی هم داشت و انتظار دیدن نامش را داشتیم، Evan Peters در نقش Quicksilver ناراحت بودیم.

Peters در حال حاضز در سریال American Horror Story بازی می کند و مشخص بود که اگر مشکلی وجود دارد مربوط به زمانبندی فیلمبرداری و فیلم و سریال است و باید این مشکل حل بشود.

حالا اما دیگر لازم نیست نگران باشیم. سایت هالیوود ریپورتر در گزارشی به ایم مسئله پرداخته و نقل کرده که Peters قطعا در نقش Quicksilver برای بازی در Dark Phoenix بر می گردد و در کنار او Lamar Johnson نیز در فیلم حضور خواهد، البته نقشی که قرار است بازی هنوز مشخص نیست و فاش نشده.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن