اخبار روز فیلمهاپشت صحنه

حضور Dwayne Johnson و Jeffrey Dean Morgan در جدیدترین عکس از فیلم Rampage

چند ماه پیش خبری مبنی بر ساخت فیلمی بر اساس بازی قدیمی Rampage منتشر کردیم که در آن Dwayne Johnson و Jeffrey Dean Morgan بازی می کنند. از آن موقع تا به حال یکی دو بار خبر هایی در باره ی این فیلم منتشر شده است که البته اکثر آن ها را Johnson در شبکه های اجتماعی خود گذاشته بود. روز گذشته Johnson عکس های جدیدی از مراحل فیلمبرداری در اینستاگرم خود قرار داده است.

به گزارش آریافیلم، پروژه ی Rampage چیزی در حدود یک سال است که کلید خورده و ساخت آن پیش می رود. این فیلم به کارگردانی Brad Peyton می باشد، کسی سابقه همکاری با Dwayne Johnson را از فیلم های Journey 2: The Mysterious Island و Journey 3: From the Earth to the Moon دارد. همچنین متن فیلمنامه ی این فیلم را Carlton Cuse و Ryan Condal در همکاری با یکدیگر نوشته اند.

این فیلم در اصل بنا به داستان یک بازی قدیمی با همین نام که در دهه ی ۸۰ میلادی منتشر شده بود ساخته می شود و داستان حمله ی هیولا ها و میمون های عظیم الجثه و … به شهر ها و نابودی آن ها را روایت می کند.

تقریبا تمام خبرها و تصاویری که از این فیلم منتشر شده است همه را Johnson پخش کرده و حالا روز گذشت او دو تصویر از فیلم را منتشر کرده است، یکی در حین فیلمبرداری و از صحنه های فیلم و دیگری عکسی است که او را در کنار Jeffrey Dean Morgan و Naomie Harris نشان می دهد.

به این ترتیب تازه ترین خبری که درباره ی این فیلم منتشر شده و می دانیم این است که تمام عوامل در فیلم حاضر هستند و فیلمبرداری آن آغاز شده است. این فیلم قرار است برای تاریخ ۲۰ آپریل سال آینده اکران سراسری خود را آغاز کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن