اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

حضور Ben Affleck در فیلم جدید شبکه Netflix

پس از بازی نه چندان درخشان در Justice League و امثال آن، Ben Affleck در بستن قرارداد با هر چیزی و همه چیز بیرون از DCEU (دنیای گسترده DC) بسیار سریع عمل کرده است. هر روز احتمال ساخت قسمت دوم Justice League توسط استودیو کمتر و کمتر می شود و احتمالش به اندازه ی احتمال بازی Ben Affleck در فیلم جدید Batman ساخته Matt Reeves اندک است. مخصوصا وقتی که اعلام شد که آن ها به دنبال یک بازیگر جوان تر می گردند. اما همچنان Affleck دارای قابلیت های بسیار است و هنوز چندین سال نیز از دروان حرفه ایش باقی مانده است چه روزی باز شنل Batman را بپوشد یا نه.

به گزارش آریامووی، Affleck به Anne Hathaway برای بازی در فیلم The Last Thing He Wanted محصول Netflix که فیلم جدیدی از Dee Rees کارگردان Mudbound است، می پیوندد. آن فیلم، چهار نامزدی اسکار را به دست آورد و یکی از آن نامزدی ها هم، برای خود Rees بود و او را به اولین زن آفریقایی_آمریکایی تبدیل کرد که برای کسب جایزه “بهترین فیلمنامه ی اقتباسی” نامزد شده است. در حال حاظر فیلم در حال فیلمبرداری در پورتوریکو است و احتمالا در سال ۲۰۱۹ منتشر می شود و Netflix نیز به تازگی Toby Jones, Rosie Perez و Edi Gathegi را نیز به فیلم اضافه کرده است.

این فیلم براساس رمانی نوشته Joan Didion است که داستان زندگی روزنامه نگار پرمشغله Elena MacMahon  (با بازی Hathaway) را دنبال می کند که موقعیت پدر خود را به عنوان یک معامله گر به ارث می برد، البته معامله گر جنگ افزارها. او وقتی درگیر ماجرای ایران کنترا (معامله پنهانی فروش اسحله به ایران توسط دولت رونالد ریگان) می شود، خود را در خطر می بیند. در حال حاضر هیچ اطلاعی از نقش Affleck در این فیلم نداریم.

کار نویسندگی توسط خود Rees به همراه Marco Villalobos انجام شده و تهیه کنندگی کار را هم به همراه Cassian Elwes انجام می دهد. Jamin O’Brien, Wayne Godfrey,  Robert Jones, Mark Lane  و James Harris نیز تهیه کنندگی اجرایی فیلم را برعهده دارند.

در اولین همکاری Affleck با Netflix یعنی Triple Frontier ساخته J. C. Chandor ،او را در نقش مقابل Charlie Hunnam و Oscar Isaac خواهیم دید. آن فیلم هم قرار است در سال ۲۰۱۹ منتشر شود. یعنی Affleck در سال آینده یک جفت فیلم خواهد داشت که او را فعلا در میان حرفه ای ها نگه می دارد. شاید راه او برای بازگشت به دنیای DC دوباره باز شود، شاید هم نه.

BenAffleck

BenAffleck

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن