اخبار روز سریالهااخبار سریال

جزییات و اخبار جدید سریال Inhumans به همراه خلاصه داستان سریال

کمپانی Marvel در حال حاضر درگیر پروژه های مختلف زیادی است که باعث می شود خیلی زیاد نام این کمپانی به گوش ما برسد و اخبار زیادی درباره فیلم ها و سریال های این شرکت منتشر شود. یکی از مجموعه هایی که در دست ساخت است و از همین الآن طرفداران این مجموعه و همچنین منتقدان سینما منتظر هر چه زودتر پخش شدن آن هستند، سریال Inhumans است که قرار است از طریق شبکه ABC پخش شود.

به گزارش آریافیلم، به تازگی داستان هایی در گوشه و کنار درباره پروژه جدید Marvel که یک سریال است و از طریق شبکه ABC قرار است پخش شود، شنیده می شود. Inhumans نام این سریال جدید است که Marvel بر روی آن سرمایه گذاری زیادی هم انجام داده است.

Inhumans یکی از چند پروژه مختلف Marvel در حال حاضر است. از دیگر پروژه های این کمپانی می توان به Runaways که برای شبکه Hulu ساخته می شود، دو سریال Cloak & Dagger و New Warriors که قرار است از طریف شبکه کابلی Freeform پخش شوند و دو سریال The Defenders و The Punisher که در شبکه Netflix و از چند وقت دیگر پخش خود را آغاز می کنند اشاره کرد.

و ما بین همه این ها می توان گفت مهم ترین پروژه ی Marvel حتما سریال Inhumans است که قرار است در ۸ قسمت ساخته شده و برای پخش آماده شود. این سریال بعد از پخش دو قسمت ابتدایی آن از طریق سینما های IMAX به شبکه ABC می رود و در آنجا ادامه پیدا می کند. در حال حاضر هم ادامه تولید و ساخت این سریال در Hawaii در جریان است و این درحالی است که هنوز هیچ عکس یا ویدیویی درباره سریال منتشر نشده که این سوال را در ذهن علاقمندان به وجود می آورد که قرار است داستان از کجا شروع شود؟ خوشبختانه دیروز خلاصه ای از این سریال منتشر شده است:

“بعد از آنکه Royal Family of Inhumans توسط کودتای ارتشی ها متلاشی می شوند آن ها به سختی می توانند به Hawaii فرار کنند و ….”

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. از همون اول که گفتن قراره Abc پخشش کنه فهمیدم که قراره یه سریال چرت بشه اصلا ارزش این همه توجه رو نداره defenders و punisher خیلی خیلی بهتر از این خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن