اخبار روز فیلمها

جزئیات داستان فیلم جدید Quentin Tarantino منتشر شد

هفته گذشته، فیلم ساز مشهور Quentin Tarantino برای فیلم جدید خود کمپانی Sony را برگزید و حالا اطلاعات اولیه از داستان این فیلم که در سال ۱۹۶۹ جریان دارد منتشر شده است.

در توضیحات این فیلم آمده است: “فیلم جدید Tarantino که در تابستان سال ۱۹۶۹ در لوس آنجلس جریان دارد درباره یک بازیگر مرد تلویزیونی است که یک سریال موفق داشته است و حالا قصد دارد وارد عرصه فیلم سازی شود. دستیار وی که همچنین بدل او نیز می‌باشد هم به دنبال همچین چیزی است. مرگ دردناک Sharon Tate و چهار نفر از دوستانش توسط گروه Charles Manson به عنوان اتفاقات قبل از داستان اصلی روایت می‌شوند.”

جالب است بدانید که Charles Manson دو روز پیش در سن ۸۳ سالگی در گذشته است. در حال حاضر Margot Robbie گزینه اول برای ایفای نقش Sharon Tate است و همچنین گفته می‌شود Jennifer Lawrence نیز مد نظر کارگردان قرار دارد. این اولین باری نیست که Tarantino درباره بدلکاران فیلم ساخته است. فیلم سینمایی Death Proof که در سال ۲۰۰۷ ساخت نیز داستان یک بدلکار دیوانه را روایت می‌کرد که در مقابل یک زن بدلکار ماهر قرار می‌گیرد.

در گذشته گفته شد که این فیلم قرار است در رابطه با Charles Manson باشد اما اینطور که به نظر می‌رسد Charles Manson نقش بسیار کوچکی در فیلم خواهد داشت.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن