اخبار فیلم

جدیدترین پوستر های Blue Jasmine و The Internship و Ender’s Game

 

امروز چهار پوستر جدید از چهار فیلم را که به تازگی منتشر شده اند را برایتان منتشر می کنیم . یکی از این پوستر ها مربوط به جدیدترین ساخته ی Woody Allen بنام Blue Jasmine می باشد و پوستر های دیگر مربوط به فیلمهای Ender’s Game و The Internship و در اخر Mandela: Long Walk to Freedom می باشند .

تازه ترین پوستر منتشر شده برای فیلم Blue Jasmine به نویسندگی و کارگردانی کمدین معروف Woody Allen به نوعی ساده می باشد که تنها چهره ی Cate Blanchett را می بینیم و مسلما Cate Blanchett کارکتر اصلی این فیلم را برعهده دارد . داستان این فیلم کمدی / رمانتیک درباره شرایط بحران زندگی یک زن ساکن نیویروک و وابستگی به مد می باشد که مجبور می شود شرایط زندگی اش را تغییر دهد . جزییات دیگری از داستان در دست نمی باشد اما وودی الن مانند همیشه گروه بازیگری خوبی را دوره هم جمع کرده است .

فیلم Blue Jasmine اکران محدود اش را در تاریخ ۲۶ جولای اغاز خواهد کرد .

جدیدتری پوستر منتشر شده برای فیلم Ender’s Game حاوی چهره های Asa Butterfield و Harrison Ford می باشد که این دو از کارکتر های اصلی فیلم می باشند و در این پوستر لباس های فضایی انها را مشاهده می کنیم . این به کارگردانی Gavin Hood می باشد که براساس کتابی نوشته ی Orson Scott Card ساخته شده است . داستان این فیلم درباره ی نوجوانی بنام Andrew “Ender” Wiggin با بازی Asa Butterfield می باشد که وی به مدرسه نظامی میرود تا مهارت ها ، دانش و قدرت های خودش را افزایش دهد تا زمانی شاید بتواند نسل انسان ها را در مقابل بیگانگان نجات دهد .

فیلم Ender’s Game در تاریخ اول نوامبر اکران خوهد شد .

جدیدترین پوستر از فیلم Mandela: Long Walk to Freedom که براساس کتابی به همین نام ساخته شده است ، منتشر شد که در این پوستر اولین نما از Idris Elba که نقش Nelson Mandela را بازی می کند مشاهده می کنیم و مسلما تریلر این فیلم نیز بزودی منتشر خواهد شد . داستان این فیلم درباره ی زندگینامه ی رئیس جمهور افریقای جنوبی Nelson Mandela می باشد .

فیلم Mandela: Long Walk to Freedom در تاریخ ۲۹ نوامبر اکران خواهد شد .

جدیدترین پوستر برای فیلم کمدی به کارگردانی Shawn Levy بنام The Internship منتشر شد . در این فیلم Owen Wilson و Vince Vaughn نقش دو دوست قدیمی را بازی کنند که با ورود دنیای کامپیوتر و تکنولوژی ، کم کم دوران کار انها به پایان رسیده است و این دو دوست قدیمی باید اینبار خودشون رو در دنیایی جدید امتحان کنند که ناگهان از یکی از بزرگترین کمپانی های تکنولوژِ بنام Google سر در میارند .

فیلم The Internship  در تاریخ ۷ جون اکران خواهد شد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن