اخبار فیلم

جدیدترین عکس از فیلم The Wolverine

امروز دو عکس جدید از قسمت جدید فیلم The Wolverine منتشر شد . در این فیلم که شخصیت  Logan با بازی Hugh Jackman را با همه شکل لباسی مشاهده کرده بودیم اما در این عکس متوجه شدیم که  Wolverine نیز می تواند با تیپی خاص دیده شود .

علاوه بر جکمن بازیگران دیگری مانند : Yun Lee, Hiroyuki Sanada, Brian Tee, Rila Fukushima, Tao Okamoto  و Svetlana Khodchenkova در این فیلم حضور دارند . بر طبق گفته های کارگردان این فیلم ، بیشتر صحنه های این فیلم در ژاپن فیلمبرداری شده است و ممکن است چند صحنه ی سامورایی نیز مشاهده کنیم .

خلاصه داستان : براساس داستان اصلی کمیک بوک ، براساس شخصیت Wolverine و داستان شخصی او خواهد بود که او را به دنیای مدرن و امروزه ی ژاپن می برد . Wolverine در درون اعماق وجودش ، او در دنیایی ناشناخته با دشمن نهایی اش در نبردی برای زندگی و مرگ روبرو می شود که او را برای همیشه تغییر خواهد داد . در این ماموریت او برای اولین بار دجار اسیپ پذیری می شود که باعث اسیب روحی و فیزیک وی می شود . او نه تنها در برابر سلاح های ساموراییان اسیب پذیر می باشد بلکه روح جاودانه اش نیز در نبردی سخت می باشد . تا شخصی قدرتمند تر از او بوجود اید که تا بحال دیده شده است .

The Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای بصورت سه بعدی اکران می شود . 

the-wolverine-hugh-jackman-magazine-scan

the-wolverine-hugh-jackman-set-photo-magazine-scan

 

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: سایت آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن