امروز:یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

جدیدترین عکس از انیمیشن Escape from Planet Earth

escape-from-planet-earth-scene-456x600
 

جدیدترین عکس از انیمیشن Escape from Planet Earth یکی از مهمترین انیمیشن های سال 2013 منتشر شد .
این انیمیشن یک ماه دیگر در چهاردهم فوریه به اکران خواهد رسید و صداپیشگان آن جسیکا آلبا ، جیمز گاندولفینی ، جین لینچ ، کریگ رابینسون و راب کوردی میباشند . داستان درباره ی پدر و پسریست با چهره هایی با رنگ آبی وشبیه انسانها که از سیاره ی دیگری آمده اند و بر اثر اشتباهی از زمین سر در می آورند ، آنها در حالی که قصد دارند سفینه ی خود را درست کرده و از زمین به سیاره شان بروند توسط انسانها دستگیر میشوند و به زندانی که انسانها برای موجودات عجیب فضایی درست کرده اند فرستاده میشوند حال این موجودات و این فضایی ها قصد دارند به طور دسته جمعی متحد شده و از این زندان فرار کنند .
کارگردان Cal Brunker میباشد که این انیمیشن اولین انیمیشن مستقل اوست و او در انیمیشن های مشهوری طراح هنری بوده است مانند ice age و یا Despicable Me باید دید او با این انیمیشن میتواند خود را در بین مطرح ترین های کارگردانی انیمیشن جا بیندازد یا خیر .
escape-from-planet-earth-scene-456x600
escape-from-planet-earth-scene

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: سایت آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام
اپلیکیشن اندروید