اخبار حاشیه ایاخبار روز سریالهااخبار سریالزمان بندی سریالهامصاحبه

جدیدترین جزییات از فصل هشتم و اسپین-آف های سریال Game of Thrones

قطعا یکی از پر طرفدار ترین برنامه های تلویزیونی سریال Game of Thrones محصول شبکه ی HBO می باشد که حالا به پخش فصل هفتم آن بسیار نزدیک هستیم و این یعنی تنها یک فصل دیگر تا پایان آن باقی مانده.  چیز هایی که الآن ذهن دوست داران و طرفداران این سریال را به خود مشغول کرده مربوط می شود که فصل پایانی، زمان ساخت و پخش آن، سریال های اسپین-آف و خلاصه آینده و سرانجام این مجموعه.

به گزارش آریافیلم، تا چند وقت دیگر شاید پر هیجان ترین فصل از سریال Game of Thrones شروع می شود و روز گذشته Casey Bloys مدیر برنامه های شبکه ی HBO در مصاحبه ای با سایت EW درمورد بعضی از مسایل Game of Thrones صحبت کرد. نکته ای که پیش از این مصاحبه مطرح شده بود عدم حضور David Benioff و D.B. Weiss نویسنده و سازندگان سریال در اسپین آف هاست. البته نویسنده ی رمان های اصلی George R.R. Martin همانطوری که در گذشته گزارش داده ایم در تمام پروژه ها حضور دارد و نظارت می کند.

سوالاتی که Bloys به آن ها پاسخ داد درباره ی زمانبندی فصل آینده، احتمال حضور یا عدم حضور Benioff و Weiss در ادامه ی سریال و میزان رضایت احتمالی طرفداران از فصل هفتم است:

” ببینید ما هنوز هیچ برنامه ی زمانبندی برای فصل بعدی نداریم، درواقع  الآن خیلی برنامه ها فشرده است و باید یه مدت بگذره تا بفهمیم باید چه برنامه ریزی برای ساخت فصل بعد داشته باشیم. درمورد پخش فصل آخر هم بگم هنوز هیچ تاریخ مشخصی وجود نداره. مورد بعد رضایت طرفدارا از فصل هفتمه، خب ببینید من فکر می کنم این فصل از چنان هیجانی بالایی برخوردار هست که هیچ کس فکرشم نمی کنه و من وقتی به اتفاقاتی که تو این فصل و بعد از اون تو فصل هشتم می افته فکر می کنم یه جورایی مخم سوت میکشه، شک نکن که طرفدارا فوق العاده استقبال می کنن. در آخر هم درمورد Benioff و Weiss هم بگم که ما این دو نفر رو واقعا درک می کنیم. اونا الآن میشه ۱۲ سال که درگیر این پروژه هستن و وقتی وارد این پروژه شدند همه چیز رو کنار گذاشتن و در این همه مدت نه هیچ فیلم و نه هیچ سریال دیگه ای شروع نکردن، اونا تمام توانشونو گذاشتن سر این سریال و خب به نظرم حق دارن که حالا یخورده استراحت کنن، البته که دوست داریم بازم کنارمون باشن ولی هر تصمیمی که بگیرن برای قابل احترام خواهد بود.”

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. این معلومه که این سریال پرطرفدارترین سریال دنیاست پس هرکسی سعی میکنه خودشو جزو عوامل این بکه ولی این دوتا دارن ازاین کارجدا میشن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن