اخبار فیلم

جدیدترین تریلر از انیمیشن Cars 3 توسط Disney منتشر شد

وقتی صحبت از انیمیشن های پر طرفدار به میان می آید نمی توان درمورد انیمیشن فوق العاده مجبوب Cars محصول کمپانی Disney حرف نزد. اولین قسمت از مجموعه ی Cars در سال ۲۰۰۶ اکران شد که با موفقیت زیادی روبرو گشت. این موفقیت بزرگ باعث شد شرکت سازنده وادار به ساخت دنباله ای برای آن شود که در نهایت در سال ۲۰۱۱ Cars 2 اکران شد و حتی از قسمت اول خود نیز موفق تر ظاهر شد. حالا مدتی می شود که همه ی دوست داران این انیمیشن منتظر اکران سومین دنباله هستند و هر چند وقت یک بار جزییاتی از آن منتشر می شود. امروز جدیدترین تریلر این انیمیشن جذاب منتشر شده است.

به گزارش آریافیلم، کمپانی Disney و Pixar که درگیر ساخت جدیدترین انیمیشن خود و سومین دنباله از مجموعه ی Cars هستند امروز پنجمین تریلر از این انیمیشن را منتشر کردند. با دیدن این تریلر به داستان کلی Cars 3 پی می بریم و می بینیم که Lightning McQueen در اثر سانحه ای که برایش رخ می دهد از دور مسابقات کنار می رود و حالا برای برگشتش یک رقیب جدید دارد، Jackson Storm . باید حالا یاد بگیرد که چگونه بر این حریف غلبه کند.

در این قسمت از انیمیشن قرار است Owen Wilson گویندگی McQueen را بر عهده بگیرد و Armie Hammer صداپیشه ی Storm خواهد بود. همچنین Larry the Cable Guy گویندگی شخصیت دوست داشتنی Mater را انجام می دهد.

در نهایت هم بنا بر اخباری که منتشر شده و اعلامیه رسمی Disney این انیمیشن اکران خود را از تاریخ ۱۶ ماه ژودن در سینما ها آغاز می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن