اخبار روز فیلمها

جان کرازینسکی (John Krasinski) در حال نویسندگی فیلم A Quiet Place 2

اوایل امسال بود که فیلم خیلی خوب A Quiet Place کاری از بازیگر سابق سریال The Office یعنی جان کرازینسکی (John Krasinski) اکران شد و شاهد موفقیت بزرگ کرازینسکی به عنوان کارگردان در دومین تجربه کارگردانی بودیم و در نهایت A Quiet Place در فروش جهانی به ۳۳۴٫۵ میلیون فروش دست پیدا کرد و همان موقع بود که تاریخ اکران ۱۵ می ۲۰۲۰ برای آن تعیین شد…

به گزارش آریافیلم ، تاریخ اکران ۲۰۲۰ زمان زیادی رو برای عوامل فیلم محیا کرد تا بتوانند به راحتی خودشون رو برای قسمت دوم و ادامه موفقیت قسمت قبلی آماده کنند و اعلام نشد که کرازینسکی برای نویسندگی و یا حتی کارگردانی باز خواهد گشت یا خیر! اما وی در تازه ترین مصاحبه اش خبر از نویسندگی برای قسمت دوم داده و اعلام کرده که ایده اش رو داشته و کمپانی هم موافقت کرده تا وی ایده اش رو بال و پر بده و باید دید در نهایت متن وی برای فیلم انتخاب خواهد شد یا خیر.

قسمت اول رو Bryan Woods و Scott Beck نوشته بودند و در نهایت خود کرازینسکی به عنوان کارگردان تغییرات نهایی رو اعمال کرد و اگر بخوایم مثال بزنیم میتونیم صحنه شروع فیلم رو مثال بزنیم.

A Quiet Place A Quiet Place

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. فیلم یک مکان ساکت اولین تجربه کاری کرازینسکی بعنوان کارگردان نیست. ایشون دو سال پیش هم The Hollars رو با بازی آنا کندریک کارگردانی کرده بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن