اخبار روز سریالهااخبار سریالاولین عکس از سریالتریلر سریال

تیزر و اولین تصاویر از فصل سوم و پایانی سریال Bloodline منتشر شد

سریال Bloodline در سال ۲۰۱۵ پخش خود را آغاز کرد و خیلی طولی نکشید تا به یکی از سریال های محبوب شبکه ی موفق Netflix تبدیل شد. این سریال طرفداران زیادی پیدا کرد و در ادامه فصل دوم آن نیز پخش شد. حالا اولین تیزر از فصل سوم این سریال به صورت آنلاین منتشر شده.

به گزارش آریافیلم، بعد از مدتی که خبری از سریال Bloodline نبود حالا تریلری از این سریال پخش شده. فصل اول سریال به شکل شگفت انگیزی جذاب و دیدنی بود به خصوص به خاطر داستان مرگ و میرش، فصل دوم نیز اگرچه به نسبت فصل اول ضعف هایی داشت، مثلا کاراکتر ها آن گیرایی گذشته خود را نداشتند اما در قسمت آخر فصل دوم باز هم اتفاقات تاریک و تلخی رخ داد.

حالا شبکه Netflix اولین تیزر از فصل جدید این سریال را منتشر کرده است. این فصل آخرین فصلی است از سریال که پخش می شود و داستان این سریال قرار است پایان یابد. اگرچه احتمالا داستان این فصل به جذابیت فصل های گذشته نرسد اما باید حتما این فصل آخر را هم تماشا کرد، اول به خاطر مناظر و صحنه های زیبای سریال، دوم به خاطر بازی فوق العاده ی بازیگران توانای سریال که در کمتر سریالی دیده شده و در آخر به خاطر اینکه هر چه باشد باید ببینیم آخر سریال چه می شود.

تیزر تم کلی داستان این فصل را به ما نشان می دهد و اینطور که به نظر می رسد با یک فثل تاریک و شوم دیگر مواجه هستیم. تیزری که با دیدن آن حس کلی فصل جدید را می توانیم به خوبی درک کنیم. فصل پایانی سریال از تاریخ ۲۳ ماه می پخش خود را آغاز می کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن