انتخاب بازیگرتریلر انیمیشن

تیزر جدید انیمیشن Wreck-It Ralph 2 با حضور Gal Gadot در نقش Shank

Gal Gadot پیش از ایفای نقش Wonder Woman، در مجموعه فیلم‌های Fast & Furious به خوبی از عهده نقش Gisele، راننده ماشین مسابقه، بر آمد. شاید به زودی نقشی مشابه از او نبینیم، (اگرچه نمی‌دانیم در Fast & Furious چه اتفاقی خواهد افتاد)، اما در Ralph Breaks the Internet به این کاراکتر نزدیک خواهیم شد. عوامل دنباله انیمیشن Wreck-It Ralph اعلام کردند Gadot به عنوان صداپیشه در نقش Shank به تیم این انیمیشن اضافه شده است. «یک راننده سرسخت و با استعداد در مسابقه‌ای پرهیجان به نام Slaughter Race»، این مسابقه اصلا شبیه به Sugar Rush نیست و استعداد شخصیت Vanellope دراینجا مشخص می‌شود.

Ralph و Vanellope در سفر اینترنتی خود برای پیدا کردن جایگزین قسمتی از بازی Vanellope به نام Sugar Rush، به Shank و گروه عجیبش برمی‌خورند. Shank دختری سرسخت و راننده ماشین مسابقه خیابانی است، نقش و ماشین سواری خود را به شدت جدی می‌گیرد و دوست ندارد بازنده باشد. زمانی که Vanellop خود را در با Shank در میانه یک مسابقه خیابانی می‌بیند، درواقع مهارت‌های بازی‌اش، Sugar Rush، به محک آزمایش گذاشته می‌شود، که البته Shank را تحت تاثیر قرار می‌دهد. Rich Moore کارگردان عقیده دارد: «او باحال‌ترین شخصیت دنیای Slaughter Race است. Shank چیزهای زیادی در رندگی اش دیده و سختی های زیادی کشیده و با این وجود بسیار خوش‌قلب است. این درواقع دوگانگی این شخصیت است.»

Gadot درباره کاراکترش گفت:

«رانندگی Shank بی‌نظیره و به ظاهر شخصیتی منفی داره، اما در طول انیمیشن خواهید دید که بامزه، باهوش و صمیمیه و این ویژگی رو درباره اون خیلی دوست دارم»

Phil Johnston نویسنده و کارگردان، همچنین اضافه کرد:

«صدای او شالوده‌ی بسیار خوب و هیجان انگیزی دارد، اگر شخصیت Ralph را به عنوان برادر بزرگ Vanellope درنظر بگیریم، او به یک خواهر بزرگتر هم نیاز خواهد داشت. می‌خواستیم شخصی الگوی Vanellope باشد و Gal در عین حال هم شخصیت کودک و هم بالغ دارد و می‌توان از او تقلید کرد. نمی‌توانم شخص دیگری را با این ویژگی‌ها تصور کنم»

همچنین تیزری از حضور این شخصیت در انیمیشن منتشر شد که خیلی بامزه است. انگار Gadot واقعا برای صداپیشگی ساخته شده است. اما نکته جالب تر این تیزر حضور همه پرنسس های Disney در کنار هم است، نکته ای که می تواند به شدت به موفقیت این انیمیشن کمک کند چون آن ها با این کار سلیقه همه تماشاگران را در نظر گرفته اند.

Ralph Breaks the Internet در تاریخ ۲۱ نوامبر اکران می‌شود و John C. Reilly، Sarah Silverman، Jack McBrayer،Jane Lynch، Alan Tudyk، Ed O’Neill و Taraji P. Henson سایر اعضای تیم صداپیشه‌ها را تشکیل می‌دهند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن