اخبار روز سریالهااسپین آف

احتمال تولید اولین اسپین‌آف Game of Thrones از اوایل ۲۰۱۹

Casey Bloys رییس شبکه HBO اعلام کرد این شبکه امیدوار است تولید اولین اسپین‌آف Game of Thrones را از اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز کند. Bloys همچنین گفته آن ها به دنبال پیدا کردن یک کارگردان برای این اسپین‌آف هستند.

این اسپین‌آف ساخته ی Jane Goldman (نویسنده Kick-Ass, Kingsman) و نویسنده و تهیه کننده اجرایی GOT یعنی George R.R. Martin، نوشته شده توسط Goldman براساس داستانی از خودش و Martin است. این سریال فعلا بدون نام دیدگاه جدیدی از دنیای Game of Thrones را نشان می دهد و هزاران سال قبل از وقایع آن رخ می دهد. این سریال داستان عصر طلایی قهرمانان تا دوران تاریک را روایت می کند. و فقط درباره یک چیز مطمئن هستیم: از همه رازهای تاریک تاریخ Westeros تا گذشته اصلی وایت واکرها، رمز و رازهای شرق تا اسطوره های Stark … این داستانی نیست که فکر می کنیم می دانیم.

Goldman شورانر سریال است و تهیه کنندگی اجرایی را به همراه Martin و Vince Gerardis و Daniel Zelman برعهده دارد.

ماه گذشته Martin اعلام کرد چون وقایع این اسپین‌آف هزاران سال قبل از Game of Thrones می افتد، هیچکدام از بازیگران سابق در آن حضور نخواهند داشت. او همچنین گفته:

سه اسپین‌آف دیگر از روی Game of Thrones در دوران های مختلف و با شخصیت ها و خط های داستانی متفاوت همچنان در مراحل اولیه تولید به سر می برند.

به جز سریال Game of Thrones ، این شبکه سریال درام دیگرش یعنی Westworld را نیز که به تازگی فصل دومش تمام شده، برای فصل سوم تمدید کرد. همچنین سریال های محدود تازه پخش شده Succession و Sharp Objects با بازی Amy Adams و سریال تازه سفارش گرفته Demimonde از J.J. Abrams، فصل سوم True Detective و فصل دوم سریال های Big Little Lies و The Deuce از دیگر سریال های درام این شبکه هستند.

همچنین دیگر سریال های درام HBO شامل Watchmen از Damon Lindeloff و Euphoria با بازی Zendaya و Lovecraft Country ساخته Jordan Peele و J.J. Abrams هستند.

GAME OF THRONES Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن