اخبار روز فیلمهامصاحبه

توضیحات Ryan Coogler از عدم کارگردانی Creed 2

Ryan Coogler فیلسمازیه که این روزا خیلی طرفدار پیدا کرده. اون برای ساخت Black Panther خیلی مشهور شد و مدتیه که توجه آدمای مختلف بهش جلب شده…

Ryan Coogler در جشنواره Sundance با فیلم Fruitvale Station که Michael B. Jordan توی اون بازی میکرد ظاهر شد اما به جای این که به دنبال Jurassic Park بره، یک فیلم با بودجه متوسط به نام Creed رو ساخت. همانطور که دیدین، Coogler در این فیلم همون احساساتی، تفکر و اعتقاداتی رو دخیل کرده که قبلا توی فیلم واقعی Fruitvale Station نشون داده بود که نتیجش یک reboot از فیلم Rocky شده که خودش به تنهایی یک فیلم باورنکردنیه.

Creed

Creed یک فیلم فوق العاده ای بود و بدون شک منجر شد که Black Panther شناخته بشه اما طرفدارای اون وقتی شنیدن که Coogler قرار نیست فیلم Creed 2 رو بسازه، خیلی ناامید شدن. بیشتریا معتقدن که شاید همزمان شدن ساخت این فیلم با فیلم Black Panther باعث شده اون نتونه Creed 2 رو بسازه. Coogle در مصاحبه ی جدیدی که با Kristopher Tapley توی Variety’s Playback داشته، دلیل خودش رو برای کارگردانی نکردن برای این فیلم گفته:

 Creed در مورد من و پدرم بود پس به نظرم تماشای اون سخته. برای من حتی فکر کردن به اون هم سخته. من عواطف زیادی رو دخیل کردم اما نیازی به گفتن نیست که من چقدر به احساسات افرادی که درگیر بودن توجه می کردم. من برای Mike و Tessa نگران بودم و به طور باورنکردنی با Sly احساس نزدیکی می کردم .من دوست دارم که این افراد همیشه برنده باشن. خب یک زمان بندی وجود داره و وقتی شروع به ساختن فیلم میکنی باید هرجور شده اون رو پیش ببری. به نظرم همین که این فیلم داره ساخته میشه یک موهبته و من خیلی خوشحالم که کارگردانی مثله Steven Caple Jr. قراره این فیلم رو بسازه. من با  Steven Caple Jr. در مدرسه ی فیلمسازی  با هم بودیم و احترام خاصی براش قائلم و بی صبرانه منتظرم که ببینم اون چیکار میکنه.

در واقع، MGM و Warner Bros اعلام کردن که زمان پخش فیلم Creed 2 به ژانویه ۲۰۱۶ زمانی که Coogler داشت تولید Black Panther رو شروع میکرد، برمیگرده. زمان انتشار نسخه آزمایشی Creed 2 نوامبر ۲۰۱۷ بود و استودیوها خیلی عجله داشتن که بتونن تا این تاریخ کار رو تموم بکنن.

Creed

تاریخ انتشار این فیلم عقب نیفتاد اما قراره که Steven Caple Jr (کارگردان The Land) فیلم رو بسازه و از اونجایی که Coogler سمتی در این ساخت این فیلم نداره، قراره Sylvester Stallone با showrunner سریال Luke Cage یعنی Cheo Hodari Coker فیلمنامه رو بنویسه. Michael B. Jordan هم قراره نقش اصلی و پسر Ivan Drago-Dolph Lundgren رو توی فیلم رو بازی کنه.

با اینکه زمان پخش این فیلم عقب افتاده ( قراره که ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸پخش بشه)، اما باز هم برنامه کاری Coogler جوری نیست که بتونه جزئی از سازندگان این فیلم بشه. به خاطر این که اون فیلمنامه فیلم های خودش رو می نویسه و عمیقاً درگیر فیلم میشه و باعث میشه حتی قبل از شروع فیلمبرداری هم سرش شلوغ باشه. Coogler این روزا حسابی سرش گرم فیلم Black Panther بعد از تموم کردن Marvel marathon  هست.

خوشبختانه Coogler برای همه ی افرادی که درگیر این فیلم هستن، بهترین آرزو ها رو داره و شرایطش جوری که برای پیدا کردن پروژه بعدی هیچ مشکلی نداره. Coogler  چند ماه پیش یک پروژه جدیدی رو در دست گرفته که Wrong Answer نام داره که درباره یک معلم ریاضی بوده که داره روی استاندارد کردن نمره ها کار میکنه تا بتونه fund خوبی رو برای مدرسه و شاگردها فراهم کنه. Jordan قراره بازیگر این فیلم باشه و Ta-Nehisi در حال تهیه فیلمنامه هست. پس اگرچه Coogler در تهیه فیلم Creed 2 نقشی نداره اما این مرد همچنان قصد داره داستان های مهمی رو بیان کنه.

Creed

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن