اخبار فیلم

توضیحات Joss Whedon درباره ی The Avengers 2

فاز دوم برنامه های کمپانی بزرگ  Marvel در ماه بعدی با اکران فیلم Iron Man 3 آغاز می شود و تمام طرفداران داستان های کمیک بوک Marvel بسیار مشتاقن تا بدانند در پروژه ی مهم The Avengers 2 چه خواهد گذشت و باید منتظر چه چیزهایی باشیم . اما تا انتشار اخباری درباره ی این پروژه ی بسیار مهم ، باید منتظر اکران چهار فیلم دیگر باشیم و پس از اکران فیلم Iron Man 3 سه فیلم دیگر شامل Thor: The Dark World , Captain America: The Winter Soldier و در اخر Guardians of the Galaxy می باشند اما نویسنده و کارگردان Joss Whedon در همین حین صحبت های جالبی درباره ی پروژه ی The Avengers 2 کرده است . در ماه ژانویه Joss Whedon اعلام کرده بود که پارت اول فیلمنامه ی  The Avengers 2 به اتمام رسیده است و در هفته های گذشته نیز متوجه شدیم که این فیلم در سال ۲۰۱۴ در کشور بریتانیا شروع به ساخت خواهد شد .

اما در این اواخر Joss Whedon صحبت های دیگری کرده است و توضیحات بیشتری نسبت به این پروژه انجام داده است ، به عنوان مثال گفته است که وی حتی قبل ازساخت فیلم The Avengers از داستان قسمت دوم اش باخبر بوده است و همچنین ماه فبریه را برای شروع ساخت این پروژه مشخص کرد . همچنین وی در مصاحبه ای افزود که اصلا اطلاع نداشته که قرار در قسمت دوم هم حضور داشته باشد اما پس از انتخاب اش ، وی قبل از ساخت قسمت اول The Avengers ، می دانسته که چه چیزهایی در The Avengers 2 رخ خواهد داد .

Joss Whedon در قسمتی از مصاحبه اش اعلام کرد که بسیار مشتاق می باشد که بزودی فاز دوم برنامه های کمپانی Marvel آغاز خواهد شد و وی به همراه Kevin Feige (سخنگوی کمپانی مارول و مدیر پروژه ها) از تمام اتفاقاتی که قرار است رخ دهد باخبر می باشند و به انان برای ساخت فیلمهای بهتر کمک بسیاری می کند و می دانند که قرار است چه داستان هایی را در پروژه های آینده تماشا کنند . اما در اخر مانند همیشه کمپانی مارول از درز اطلاعات و جزییات بسیار مهم اش خودداری می کند اما حدس هایی می توان زد که یکی از انها این می باشد که می دانیم در The Avengers 2 کارکتر Hulk مانند قسمت اول حضور مشخصی ندارد و کارکتر های جدید مانند Ant-Man و Dr.Strange احتمال حضورشان در The Avengers 2 بسیار زیاد می باشد و همچنین به نوعی داستان دو فیلم Guardians of the Galaxy و The Avengers 2 نقاط مشترک بسیاری خواهند داشت که به عنوان هر دو دارای شخصیت های منفی یکسانی می باشند .

منتظر اخبار بعدی از سایت خبرگزاری Ariamovie باشید .

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن