اخبار فیلم

توضیحات جدیدی از فیلم Jurassic Park 4 تا متوقف شدن این پروژه

در گذشته تصویری که Colin Trevorrow کارگردان فیلم Jurassic Park 4 در صفحه ی توئیترش منتشر کرد که جزیره ای را نشان می داد بنام Nublar که در قسمت اول Jurassic Park مشاهده کردیم و در Jurassic Park 4 نیز خواهیم دید . امروز نیز مجله ی AICN چند تویتر منتشر شده توسط اعضای سازنده ی این پروژه را منتشر کرد که با هم مرور می کنیم .

به عنوان مثال Dean Sherriff که مسئول طرح های هنری این فیلم می باشد توئیت زده است که ” JP4 در حال ساخت می باشد “ و این در حالی می باشد که مدیر بخش دیجیتالی این پروژه Todd Smoyer مقداری تند تر توئیتی زده است مبنی بر اینکه “: هالیوود رویاها را له می کند . JP4 خداحافظ “ . در حالیکه کمپانی Universal Pictures خبر از ادامه ی ساخت این پروژه و حتی عظیم تر کردن ان داده است . این کمپانی در خبری اعلام کرد که این پروژه برای بزرگ تر کردن برنامه ها و عظیم تر کردن ، پروژه را برای مدتی نگه داشته خواهد شد .

از طرفی هم خبرهایی در دست داریم که Universal Pictures و Colin Trevorrow در حال مذاکره با Bryce Dallas Howard و David Oyelowo برای حضور در نقش های اصلی می باشند اما لازم به ذکر می باشد که تنها در حال مذاکره می باشند و حضور این دو تایید نشده است . بیانیه ی این کمپانی درباره ی متوقف کردن پروژه ی JP4  به این صورت می باشد که  کمپانی Universal Pictures گفته است :” برطبق همانگی های انجام شده با کارگردان و اعضای گروه این پروژه ، Universal تصیمیم گرفته است تا تاریخ اکران فیلم Jurassic Park 4 را به وقفه بیندازد تا برای تماشاگران و طرفداران این فیلم برای قسمت چهارم فیلمی بسیار بزرگ و شگفت انگیز نمایش دهد .”

این خبرهای منتشر شده درباره ی پروژه ی Jurassic Park 4 نشان می دهد که ایده های جدیدی به دستان کمپانی سازنده ی این فیلم رسیده است و این کمپانی تصمیم گرفته است تا بجای کاهش بودجه ، پروژه را بزرگ تر کند . عظیم تر شدن این پروژه اخبار بسیار خوبی می باشد اما در حالیکه در گذشته کمپانی Universal اعلام کرده بود تمام طرح های هنری این فیلم به اتمام رسیده اند و فیلمنامه مهم نیست ، اما این کمپانی چطوری میخواد پروژه را بزرگ تر کند در صورتی که طرح های هنری همان هستند . به عنوان مثال حملات یک Raptor مانند حملات یک T-Rex نمی باشد و تفاوت دارد .

فیلم Jurassic Park 4 در تاریخ ۱۳ جون ۲۰۱۴ اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن