اخبار فیلم

توضیحات بیشتری از پروژه ی Ant-Man توسط Edgar Wright

 

با رد شدن فیلم مهم Iron Man 3 از مرز یک میلیارد دلار فروش جهانی و قرار گرفتن در باشگاه میلیاردی ها ، کمپانی مارول همچنان از رو بورس بودن فیلمها و کارکتر هایش لذت می برد . این کمپانی تمرکز اصلی اش را بروی فاز دوم برنامه ها و پروژه هایش نگاه داشته است ، جایی که فیلم مهمی بنام The Avengers 2 در سال ۲۰۱۵ اکران خواهد شد البته نباید قسمت دوم فیلمهای Thor و Captain America و همچنین قسمت اول پروژه ی مهم Guardians of the Galaxy را فراموش کرد . اما طرفداران منتظر پروژه های بیشتری از کمپانی Marvel هستند ، در عین حال فاز سوم برنامه ها و پروژه های کمپانی Marvel همواره سوال بزرگی برای طرفدارن اینگونه فیلمهای بوده است .

در این فاز سوم در بین اخبار و اسامی پروژه هایی مانند Doctor Strange و Black Panther تنها پروژه و فیلمی که ساختش تایید شده است Ant-Man نام دارد . برای کسانیکه با کارکتر Ant-Man آشنایی ندارند باید بگوییم که این کارکتر دارای هوش بسیار زیادی می باشد و قدرتی دارد که می تواند خودش را به کوچکی یک مورچه و به بزرگی یک ساختمان غول آسا تبدیل کند . کارگردان و نویسنده Edgar Wright مسئول این پروژه می باشد که اخیرا مصاحبه ای درباره ی این پروژه انجام داده و دلیل طولانی شدن ساخت این پروژه را توضیح داده است و همچنین اعلام کرده است که فیلم Ant-Man سال بعد فیلمبرداری خواهد شد .

کمپانی Marvel از الان تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۱۵ را برای اکران Ant-Man مشخص کرده است . اما لازم به ذکر می باشد که پروژه ی Ant-Man اولین پروژه ای می باشد که کمپانی Marvel پس از شروع ساخت فیلم Iron Man ، تصمیم به ساختش گرفته بود . Edgar Wright که فیلمهای Hot Fuzz و Shaun of the Dead را از او دیده ایم ، از ابتدا بهمراه Joe Cornish مسئول نوشتن فیلمنامه ی این پروژه بوده است و برطبق گفته های خودش طولانی شدن و متوقف کرده پروژه ی Ant-Man تصمیم خودش بوده است .

در این مصاحبه وی افزود :” درواقع این تصمیم خودم بوده است که فیلمهای Scott Pilgrim و The World’s End را قبل از Ant-Man بسازم . پروژه ی Ant-Man حاوی عملیات و فعالیت های بسیار زیادی از جلوه های ویژه و افکت های تصویری می باشد که حالا احساس بهتری نسبت به این پروژه دارم . با گذشت پنج سال ، حالا تجربه ی بیشتری برای ساخت فیلم Ant-Man دارم “.

با اکران فیلم The World’s End ، ادگار رایت تمام وقتش را صرف ساخت فیلم Ant-Man خواهد کرد ودر سال ۲۰۱۴ این فیلم بهمراه پروژه ی The Avengers 2 قرار است در بریتانیا فیلمبرداری شوند . حال باید دید که ایا کمپانی Marvel تصمیم می گیرد تا هر دوی این پروژه را بصورت همزمان در انگلستان بسازد یا Ant-Man باید باری دیگر منتظر اتمام The Avengers 2 بماند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن