اخبار فیلم

توضیحاتی از انیمیشن کوتاه Toy Story of Terror

 

کمپانی Pixar تصمیم دارد تا باری دیگر انیمیشن کوتاهی از انیمیشن محبوب Toy Story بسازد و هالووین امسال نیز این انیمیشن پخش خواهد شد . و کمپانی بزرگ Disney نیز بطور رسمی اعلام کرد که این انیمیشن با عنوان Toy Story of Terror از شبکه ی ABC پخش خواهد شد . با توجه به پخش این انیمیشن کوتاه از تلویزیون میتوان مطمئن بود که مدت این انیمیشن ۳۰ دقیقه است و داستان به ان صورت می باشد که Bonnie (صاحب جدید اسباب بازی های Andy) اسباب بازی هایش را با ماشین به سفری می برد که در جاده در متلی می مانند . در این متل ترسناک ، یکی از اسباب بازی ها ناگهان گم می شود و مابقی اسباب بازی ها نیز بدنبال ان می روند که ناگهان متوجه می شوند داستان ان شکلی که فکر می کردند نمی باشد و باید زودتر خودشان را از این اتفاق نجات دهند در غیر اینصورت انها نیر درگیر همان ماجرا می شوند .

در بین دیگر کارکتر های سری انیمیشن های Toy Story ، کارکتر جدیدی بنام Predator (فضایی) با صدای Carl Weathers به جمع انها اضافه خواهد شد و همچنین شاهد  Mr. Pricklepants با صدای Timothy Dalton و Trixie با صدای Kristen Schaal خواهیم بود . مدیر تولید این انیمیشن Galyn Susman توضیحاتی درباره ی این پروژه داده است که در این انیمیشن کوتاه تمرکز اصلی بروی کارکتر Jesse (دختر کابویی) با صدای Joan Cusack شده است اما البته گوشه هایی از شرایط جدید Bonnie با اسباب بازی های جدیدش (اسباب بازی های قدیمی Andy) و اسباب بازی های قدیمی خودش را نشان خواهیم داد .

ساخت این انیمیشن کوتاه مسلما می تواند ساختار و پایه ی داستان قسمت بعدی داستان اسباب بازی ها بنام Toy Story 4 را نیز مهیا کند ، که ممکن است بزودی اخبار جدیدی در اینباره بشنویم . اولین تصویر زیر مربوط به انیمیشن Toy Story of Terror می باشد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن