اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلی

تمدید Castle Rock برای فصل دوم؛ احتمال تغییر بازیگران

شبکه Hulu رسما سریال ترسناک آنتولوژی Castle Rock را برای فصل دوم تمدید کرد. این سریال داستان های مختلفی از آثار Stephen King را روایت می کند. اولین فصل این سریال که به زودی قسمت ششم آن منتشر می شود، به شدت فوق العاده بوده، که داستان یک شخصیت شیطانی با بازی Bill Skarsgard را روایت می کند که به نظر می آید مرگ و بدبختی را به شهر بخت برگشته Castle Rock می آورد.

Castle Rock با پخش همان قسمت اول به موفق ترین سریال اریجینال شبکه اینترنتی Hulu تبدیل شد. این شبکه همچنین اعلام کرده شاید سازندگان Sam Shaw و Dustin Thomason روش American Horror Story را پیش نگرفته و بازیگران فصل دوم را تغییر دهند. سریال ترسناک آنتولوژی American Horror Story شبکه FX ساخته Ryan Murphy از نظر ثابت نگه داشتن بازیگران اصلی در طی این ۸ فصل مشهور شده است، بازیگران اصلی که سریال آن ها را در داستان های مختلفی قرار می دهد. این فرمول مخصوص آن هاست و تاکنون هم جواب داده است. اگرچه ایده Castle Rock از نو شروع کردن، هم از نظر انتخاب بازیگران و هم از نظر داستان جدیدی از روی آثار Stephen King است.

Thomason همچنین گفته تیم سازنده می خواهد همه چیز برای بیننده شوکه کننده باشد (یعنی ممکن است شخصیتی در فصل های بعدی برگردد):

به نظرم همونطور که کتاب ها این کارو می کنن، ما هم میخوایم ببینده ها رو شوکه کنیم. همینطور که توی کتاب ها شخصیت ها در مکان های غیرمنتظره ای حضور پیدا می کنن، ما هم دوست داریم داستان ما همینطور باشه. نکته ای که درباره آثار King وجود داره اینه که اتفاقات عجیبی توی داستان ها میفته، که ما هم میخوایم این اتفاقات عجیب توی سریال ما هم بیفته. خیلی جالبه که Kathy Bates نقش دو شخصیت Dolores Claiborne و Annie Wilkes رو توی فیلم های اقتباسی از روی آثار King بازی کرده. ما خیلی دوست داریم به کار Stephen وفادار بمونیم، پس آنتولوژی بهترین روش برای این کاره.

تا زمانی که پخش قسمت های جدید فصل اول و فصل دوم Castle Rock آغاز شود، می توانید با ویژه برنامه ویدیویی آریافیلم که در آن به بررسی اپیزودیک Castle Rock می پردازیم همراه باشید.

castle-rock

castle-rock

CASTLE ROCK

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن