اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلی

تمدید سریال Fosters ، احتمال کنسل شدن Legends of Tomorrow و The Leftoversو تمدید شدن Supergirl

به گزارش آریافیلم ، شبکه ی ABC Family سریال The Fosters را برای فصل چهارم تمدید کرد و این در حالیست که نیم فصل دوم ، فصل سه این سریال 25 ژانویه از سر گرفته خواهد شد و تابستان گذشته پربیننده ترین سریال این شبکه کابلی و سومین سریال پر توئیت لقب گرفته است.

خبر دوم در ارتباط با شبکه ی CBS و سریال Supergirl است که با میانگین بیننده ی نسبتا خوبِ 11.24 میلیون برای یک فصل کامل سفارش ساخت گرفت تا امیدها به تمدید اون چند برابر شود و خبر سوم اینکه Legends of Tomorrow که به تازگی از حضور Constantine در اون خبر دادیم و امیدها رو برای فصل دوم زنده کرده بود به نقل از منابعی نزدیک و خبری غیر رسمی سریال پر خرجی قلمداد شده و احتمال عدم ادامه ی اون وجود دارد تا در یک فصل به پایان رسد.

خبر نهایی اینکه Tom Perrotta تهیه کننده ی سریال زیبای The Leftovers اعلام کرده که هنوز برنامه ای برای فصل سوم ندارند و مشخص نیست این سریال ادامه پیدا کند.

THE FOSTERS - ABC Family's "The Fosters" stars Jake T. Austin as Jesus, David Lambert as Brandon, Cierra Ramirez as Mariana and Maia Mitchell as Callie. (ABC FAMILY/Andrew Eccles)

dcslegendsdsad-700x400

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن