اخبار فیلم

تمایل شرکت Fox برای کارگردانی Robert Rodriguez در بازسازی از فیلم Escape From New York

در سال ۱۹۸۱ فیلم سینمایی Escape from New York به کارگردانی John Carpenter و بودجه ی ۶ میلیون دلاری ساخته شد. این فیلم که Kurt Russell در آن به ایفای نقش پرداخته بود توانست طرفداران زیادی در آن زمان پیدا کند. حالا بعد از گذشت ۳۶ سال می خواهند این فیلم را بازسازی کنند.

به گزارش آریافیلم، اتفاقات پیرامون بازسازی از فیلم  Escape from New York خیلی سریع پیش می رود. به نقل از سایت هالیوود ریپورتر شرکت ۲۰th Century Fox به دنبال این است که Robert Rodriguez کارگردان فیلم Sin City  را برای کارگردانی فیلم جدید خود که بازسازی از فیلم قدیمی و اکشن Escape from New York به کارگردانی John Carpenter است به خدمت بگیرد. خود Carpenter نیز در تیم عوامل این فیلم به عنوان تهیه کننده حضور دارد و Andrew Rona و Alex Heineman از شرکت The Picture در این کنار او تهیه کنندگان فیلم هستند.

درواقع اجازه بازسازی و ساخت دوباره ی این فیلم به مزایده گذاشته شده بود و شرکت های زیادی مشتاق بردن مزایده و حق ساخت فیلم بودند، اما در نهایت این شرکت ۲۰th Century Fox بود که تواسنت پیروز این مسابقه باشد و در سال ۲۰۱۵ پروژه ساخت فیلم را به عهده گرفت.   شرکت Fox امیدوار است بتواند احیای موفقی به انجام برساند و فیلم را در همان قالب Planet of the Apes بسازد، فیلمی که به یک مجموعه ی ۳ قسمتی موفق تبدیل شد. Planet of the Apes هم از فیلم های قدیمی است که کمپانی Fox اجازه ساخت آن را گرفت و از سال ۲۰۱۱ اقدام به ساخت دوباره آن کرده و قسمت های یک و دو این فیلم موفقیت خوبی برای شرکت به ارمغان آورد و امسال هم قسمت سوم این فیلم اکران می شود که پیش بینی می شود از آن استقبال خوبی شود. از دیگر پروژه های در دست این استودیو Alien: Covenant فیلم جدید Ridley Scott و دردنباله ی مجموعه ی Alien و همچنین بازسازی فیلم The Fly از David Cronenberg است.

حالا باید منتظر انتشار اخبار بیشتر در این زمینه و پاسخ Rodriguez به استودیو باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن