اخبار روز فیلمهاکامیک

تقسیم فیلم Silver & Black محصول Sony به دو فیلم مستقل Black Cat و Silver Sable

این چند روز خبرهای زیادی درباره Sony خدمت شما ارائه کرده ایم. خبر جدید اینکه این استودیو می خواهد دنیای سینمایی خودش براساس شخصیت های کامیکی Marvel که شامل ۹۰۰ شخصیت مرتبط با Spider-Man است را دوباره به راه بیاندازد. این ماجراجویی توسط فیلم های Venom و انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse که تا پایان سال جاری اکران خواهند شد ادامه می یابد، که هر دوی این فیلم ها شخصیت های جدیدی را به پرده سینماها می آورند. اما Sony با توسعه چند فیلم مستقل، در حال تغییراتی در برنامه سینمایی خودش است.

به گفته Gina Prince-Bythewood نویسنده/ کارگردان فیلم Silver & Black این فیلم ساخته نخواهد شد؛ بلکه به دو فیلم مستقل Black Cat و Silver Sable تقسیم می شود، که احتمالا Black Cat زودتر اکران خواهد شد. فیلم Silver & Black قرار بود علاوه بر معرفی شخصیت گربه ای Felicia Hardy، شخصیت مزدور Silver Sable را نیز معرفی کند. حالا به نظر می آید این دو خانم فیلم های مستقل خود را به دست خواهند آورد. متاسفانه به نظر می آید Prince-Bythewood دیگر نقش نویسنده/ کارگردان را نخواهد داشت، اما به عنوان تهیه کننده‌ی هردو فیلم باقی خواهد ماند. اگر این اتفاق بیفتد، Sony به دنبال کارگردان های زن دیگری برای هر دو فیلم خواهد بود. هنوز تصمیم مشخصی در این باره گرفته نشده، اما ظاهرا باید زمان زیادی برای دیدن Black Cat و Silver Sable در سینماها منتظر بمانیم.

Sanford Panitch رییس Columbia Pictures و ناظر اجرایی اصلی پروژه های SUMC (دنیای سینمایی Sony براساس شخصیت های Marvel) در این باره گفته:

ما معتقدیم Black Cat به دلیل داستان عالی و محتوای سرشار در کامیک بوک ها،‌ کاملا استحقاق داشتن یک فیلم مستقل را دارد.

Black Cat و Silver Sable به احتمال زیاد داستان اریجین (سرگذشت) این شخصیت ها را مثل بیشتر فیلم های ابرقهرمانی ۲۰ سال گذشته روایت خواهند کرد،‌ اما امیدواریم Sony برای معرفی آن ها روش جالبی داشته باشد. من به شخصه ایده ساخت فیلم Silver & Black را دوست داشتم؛ یک فیلم با ۲ نقش اصلی که نه تنها داستان ۲ شخصیت زن کامیکی را روایت می کرد، بلکه می توانست روش روایت داستانی خاص خودش را نیز داشته باشد. حالا باید منتظر ماند و دید آیا این دو فیلم ساخته خواهند شد یا نه، یا شاید هم Sony منتظر است Disney استودیوی آن ها و شخصیت هایشان را مانند Fox خریداری کند!

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن