اخبار فیلم

تغییر تاریخ اکران پروژه های Disney و Pixar

 

با خبری که در رابطه با کمپانی Disney در دقایقی پیش منتشر کرده ایم و در آینده منتشر خواهیم کرد بنظر می رسد امروز روز این کمپانیست . بهرحال Disney بیانیه ی جدیدی منتشر کرده است که در ان تاریخ اکران تعدادی از پروژه هایش دستخوش تغییراتی قرار گرفته اند و می توان گفت که سال ۲۰۱۴ بدون نمایش هیچ پروژه ای از Pixar خواهد گذشت . انیمیشن  The Good Dinosaur ساخته ی پیکسار که بتازگی کارگردانش Bob Peterson را از دست داده است قرار بود تا در تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۴ اکران شود اما حال تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۵ برایش مشخص شده است . این تغییر یکی از اتفاقات مهم این کمپانی می باشد به این صورت که از سال ۲۰۰۵ هیچ وقت سالی حتی بدون یک انیمیشن از Pixar وجود نداشته و حالا این اتفاق در سال ۲۰۱۴ به حقیقت خواهد پیوست .

البته کمی عقلانی هم می باشد و با این تغییرات کمپانی Pixar و Disney با آرامش بیشتری یک جایگزین مناسب برای Bob Peterson پیدا خواهند کرد . یکی دیگر از انیمیشن های مهم این کمپانی بنام Finding Dory به کارگردانی Andrew Stanton نیز به سال ۲۰۱۶ منتقل شده است و از ۲۵ نوامبر ۲۰۱۵ به ۱۷ جون ۲۰۱۶ تغییر یافته تا هم یک فضای راحت برای The Good Dinosaur بوجود بیاورد و هم بدلیل تغییرات در فیلمنامه وقت کافی برای فیلمنامه ی جدید بوجود بیاید . جدیدترین ساخته ی کارگردان Up بنام Pete Docter که Inside Out نام دارد اولین پروژه ی اکرانی پیکسار خواهد بود و ۱۹ جون ۲۰۱۵ روانه ی اکران می شود .

لازم به ذکر می باشد با توجه به پیشرفت های انیمیشن Inside Out در روند ساخت ، امکان این موضوع نیز وجود دارد که دیزنی این انیمیشن را به سال ۲۰۱۴ منتقل کند تا جای خالی The Good Dinosaur را پر کند و دیگر سالی بدون انیمیشن Pixar نداشته باشیم . فیلم Maleficent نیز با بازی Angelina Jolie­ بجای رقابت با Transformers 4 و مسابقات جام جهانی در تاریخ ۳۰ می ۲۰۱۴ اکران می شود ، همچنین بتازگی باخبر شده ایم که The Fifth Estate در تاریخ ۱۸ اکتبر اکران وسیع تری خواهد داشت و فیلم درام و ورزشی McFarland در پایان در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۴ اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن