اخبار روز فیلمهااکران آینده

تغییر تاریخ اکران Once Upon a Time in Hollywood و چند فیلم دیگر

Sony تقویم اکران فیلم هایش را تغییر داد. مهمترین این تغییرات اکران Once Upon a Time in Hollywood فیلم جدید Quentin Tarantino دو هفته زودتر از تاریخ قبلی است. ابتدا قرار بود این فیلم ۹ آگوست ۲۰۱۹ و به مناسبت پنجاهمین سالگرد قتل های Manson که بخش مهمی از داستان فیلم را تشکیل می دهد اکران شود، اما چون این قضیه چندش آور و زشت بود، Sony تصمیم گرفت با اکران این فیلم دو هفته زودتر و در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ از جنجال ها بگریزد.

این فیلم فعلا در آن تاریخ رقیب بزرگی ندارد، اما در همان ماه، فیلم های بزرگی مثل Spider-Man: Far From Home (که محصول خود Sony است)، Top Gun: Maverick و بازسازی لایو اکشن The Lion King نیز اکران خواهند شد. البته این فیلم از نظر پرستاره بودن جلوی دیگر فیلم ها کم نخواهد آورد. بازیگرانی از جمله Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Timothy Olyphant, Luke Perry, Damian Lewis, Dakota Fanning, Al Pacino, Emile Hirsch, Clifton Collins Jr., Tim Roth, Michael Madsen, Keith Jefferson, Nicholas Hammond در این فیلم حضور دارند.

zombieland

خبر مهم دیگر اعلام تاریخ اکران Zombieland 2 برای ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ بود، که قبلا فقط اعلام شده بود در ماه اکتبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. Zombieland 2 که ستارگان نسخه ی قبلی از جمله Jesse Eisenberg, Emma Stone, Woody Harrelson, Abigail Breslin در آن حضور دارند، رقبای سرسختی در آن تاریخ دارد. این فیلم باید با انیمیشن The Addams Family، اقتباس Are You Afraid of the Dark، درام The Goldfinch و فیلم Jungle Cruise محصول Disney رقابت کند. به نظر می آید حداقل یکی از این فیلم ها تاریخ اکران خود را به هفته ای خلوت تر تغییر دهند.

بازسازی Little Women با اعلام تاریخ اکران ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹ می خواهد شانس خودش را در بردن جوایز جشنواره های سینمایی بیشتر کند. این تاریخ کاملا مناسب یک فیلم درام فاخر است، و چون نام کارگردان این فیلم Greta Gerwig قبل از این با Lady Bird بر سر زبان ها افتاده بود، قطعا توجهات زیادی را به خود جلب خواهد کرد. در Little Women بازیگرانی مثل Saoirse Ronan, Timothee Chalamet, Emma Stone, Florence Pugh, Meryl Streep به ایفای نقش می پردازند.

Sony حتی نگاهی هم به سال ۲۰۲۰ داشته و تاریخ اکران فیلم اکشن Bloodshot را ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ اعلام کرده است. در این فیلم Vin Diesel نقش یک خلافکار سابق را بازی می کند که در معرض آزمایشی مخفیانه قرار گرفته که در آن قرار است یک ماشین کشتار کامل ساخته شود.

در نهایت Sony تاریخ اکران برخی از فیلم های دیگر مورد انتظارش را هم تغییر داد. فیلم ترسناک Slender Man که قبلا هم تاریخ اکرانش تغییر کرده بود، حالا برای اکران در ۱۰ آگوست ۲۰۱۸ آماده می شود. تاریخ اکران فیلم هیجانی Searching با موضوع تکنولوژی و با بازی John Cho هم ۲۴ آگوست ۲۰۱۸ اعلام شد.

Once Upon a Time in HollywoodLittle Women

slenderman

searching

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن