اخبار روز فیلمهاجدیدترین عکس از فیلمها

اولین تصویر از Black Manta شرور دوم فیلم Aquaman

شرکت Warner Bros.  تصمیم کرفته است که در این هفته بازاریابی فیلم Aquaman  را با قدرت بیشتری آغاز کند. Yahya Abdul-Mateen II  در نقش Black Manta  شرور ایفای نقش کرده است. در فیلم، Black Manta  یک دزد دریایی مزدور است که شحصیت اورجینال آن در کتاب های کمیک را دچار چرخشی عمده کرده است.

James Wan  کارگردان فیلم حاضر نشده درباره Black Manta توضیح دهد ولی تیزر منتشر شده نشان می دهد که Black Manta آنتاگونیست اصلی فیلم نیست. به گفته او:

Black Manta یک دزد دریایی پاره وقت ولی یک مزدور تمام وقت است که ظاهری عجیب و بیگانه دارد که گویی از جهانی دیگر آمده است… Black Manta شخصیت واقعا جذابی است که تاحدودی عامل پیش برنده داستان است ولی داستان اصلی ما درباره Jason  و Patrick است.

کارگردانی Black Manta  کاملا سنجیده به نظر می رسد و اینکه چگونه Wan  راهی برای منطقی جلوه دادن کاراکترها طی کرده است بسیار عالی است ولی نباید انتظار یک سبک بتمن-سوپرمنی تمار عیار را داشته باشیم. در خلاصه داستان، Peter Safran  تهیه کننده اجرایی می گوید:

فیلم به ندرت شخصیت ابر قهرمانی دارد و قهرمان داستان به اندازه Aquaman  و Momoa در واقعیت زندگی می کند. او آنگونه رفتار می کند که انگار هرگز قهرمان بودن را تجربه نکرده است.

به نظر می رسد که ما با سبکی مانند Thor: Ragnarok در پرداخت شخصیت مواجهیم و در واقع Wan  گویا در داستان فیلم، Aquaman  را متفاوت از فیلم های قبلی کمپانی DC  به نمایش گذاشته است.

شاید فیلم متفاوت از فیلم های قبلی DC ساخته شده باشد. اما من فیلمی در سبک فانتزی علمی-تخیلی ساخته ام. این چیزی است که کسی پیش از این در ژانر لایو-اکشن انجام نداده است.

دور نگاه داشتن Aquaman  از پروژه های قبلی DC اجتناب ناپذیر بود ولی اینکه Aquaman  چقدر در نوع خود متفاوت باشد بسیار جالب توجه خواهد بود. این فیلم احتمالا بتواند جهت گیری DC را برای سال آینده مشخص کند و آینده DC در فاصله بین Wonder Woman و تصاویر رنگی Wonder Woman 1984  روشن و امیدوار کننده به نظر می رسد.

 Aquaman

 Aquaman

 Aquaman

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن