جدیدترین عکس از فیلمها

تصویر جدیدی از Tom Hardy در نقش Al Capone از فیلم Fonzo  

Josh Trank کارگردان فیلم های Fantastic Four و Chronicle در جال ساخت فیلم Fonzo درباره زندگی گانگستر معروف Al Capone با بازی Tom Hardy است. Trank تصویر جدیدی از این خلافکار بدنام منتشر کرده است. فیلم Fonzo به نویسندگی Trank، روی زندگی این خلافکار ۴۷ ساله که حدود یک دهه را در زندان گذراند تمرکز می کند.

براساس خلاصه ی رسمی فیلم: دیوانگی ذهن او را در هم می شکند و فکرش مملو از خاطرات خشونت آمیزش در گذشته ای تیره و تار می شود.

این نقش تجربه ی چالش برانگیز جدیدی برای Hardy  است به طوری که او قادر است تمام سطوح پیچیده ی این خلافکار مشهور را با جزئیات به ما نمایش دهد.

در این تصویر جدید Capone در یک مهمانی است؟ لباس خواب پوشیده است؟ این حتی می تواند بخشی از یک رویا یا توهمات یک شخص روانی باشد. خود Hardy  نیز در جمع های دوستانه سخنی از این فیلم و نقش خود به میان نیاورده است.

این فیلم بازیگرانی همچون Linda Cardellini, Matt Dillon, Kyle MacLachlan, Kathrine Narducci حضور دارند.

هنوز هیچ تاریخی برای انتشار این فیلم معین نشده است. تا آن موقع می توانید خود را با صحبت درباره ی Venom (فیلم دیگر Hardy) سرگرم کنید!!

خلاصه ی رسمی داستان Fonzo:

Al “Fonzo” Capone (با بازی Tom Hardy) یک بازرگان بی رحم و قاچاقچی که شیکاگو را را روی یک دست می چرخاند، در سن ۴۷ سالگی یک دهه را در زندان گذراند و این موجب شد دیوانگی ذهن او را در هم شکند و فکرش مملو از خاطرات خشونت آمیزش در گذشته ای تیره و تار شود و شب بیداری بکشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن