اخبار حاشیه ایاخبار روز سریالهااخبار سریال

تصمیم Netflix به اضافه کردن اخطار هایی به سریال ۱۳ Reasons Why بعد از انتقادات گسترده به آن

از پر هیاهو ترین و پر سر و صدا ترین سریال های این روز های هالیوود سریال ۱۳ Reasons Why محصول جدید شبکه Netflix است که توانست طرفداران زیادی برای خود پیدا کند. این سریال در ۱۳ قسمت و توسط Brian Yorkey ساخته شد و داستان دختری را دنبال می کرد که خودکشی کرده بود و تمام دلایل خودکشی خود را در نوار های ضبط شده ای برای دوستش ارسال کرد. حالا بعد از اتمام این سریال انتقادات از این سریال و سازندگان آن به خاطر نشان دادن صحنه ی مرگ دختر بالا گرفته است.

به گزارش آریافیلم، بالاخره و پس از مدتی که انتقادات از سریال ۱۳ Reasons Why ادامه دار شد و افراد بیشتری در این مورد اظهار نظر کردند شبکه ی Netflix به طور رسمی به این انتقادات واکنش نشان داد.

در این سریال به صورت گرافیکی صحنه ی خودکشی نشان داده شد، در کنار دیگر صحنه های سریال و در مجموع گفته می شود که این صحنه ها باعث تحریک جوان ها به چنین اتفاقی است. تعدادی از متخصصان رونشناسی و مشاوران سلامت روان بر این عقیده بوده اند که این سریال به شدت برای افراد جوان و کم سن و سالی که در معرض خودکشی هستند خطرناک است.

مسئولان این شبکه در صحبت با Buzzfeed در این رابطه اظهار نظر کردند:

“نظرات مختلفی درمورد سریال ۱۳ Reasons Why گفته میشه، درواقع عده ی خیلی زیادی از این سریال استقبال کردن و گفته شده که خیلی ها با استفاده از این سریال متوجه شدن که باید با خانواده هاشون حرف بزنن. در کنار این ها صحبت هایی هم از نگرانی ها درمورد تاثیرات منفی سریال هست که ما تصمیم گرفتیم از این به بعد سریال همراه با یک اخطار کسانی قرار بگیره که می خوان شروع کنن به دیدن اون و از این به بعد به چنین مسئله ای بیشتر توجه می کنیم.”

 

۱۳ REASONS WHY

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن