اخبار روز فیلمهاجدیدترین عکس از فیلمها

اولین تصاویر فیلم Terminator 6 با حضور Linda Hamilton در نقش سارا کانر

Linda Hamilton از زمان پخش T2: Judgment Day دیگر در فرانچایز Terminator حضور نداشت ولی مثل اینکه قراراست او برای Terminator 6 دوبار به این فرانچایز برگردد و اولین تصاویر حضور او در این فیلم هم اخیرا منتشر شده است.

به گزارش آریافیلم , آنچه که همه می دانند این است که او برای این فیلم انتخاب مناسبی نیست ولی با این حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که عوامل فیلم چگونه او را برای این فیلم مهیا خواهند کرد. به نظر می رسد که قرار است که همه اتقاقاتی که بعد از Terminator 2 در داستان فیلم افتاده به دست فراموشی سپرده شود و با خط داستانی جدیدی را دنبال کند که در آن دوباره قرار است سروکله Hamilton و Arnold Schwarzenegger پیدا شود. البته قرار است بازیگران دیگری هم به آنها بپیوندند.

جزئیات فیلم نامه هنوز معلوم نیست ولی تا جایی که می دانیم Mackenzie Davis قرار است نقش اصلی فیلم را بازی کند. البته علاوه بر این فیلم او قرار است در یک فرانچایز ریبوت شده نیز در نقش Sarah Connor (قبلا با بازی Hamilton) بازی کند. به نظر می رسد که این کار، حرکت هوشمندانه ای باشد. چرا که برخی مواقع لازم است بازیگران ازایفای نقش های تکراری سرباز زنند و در نقش های جدیدتری ایفای نقش کنند و ما امیدواریم در Terminator 6 هم چنین اتفاقاتی بیافتد.
فیلم جدید Terminator ، قرار است ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ اکران شود. شما می توانید در زیر تصاویر منتشر شده از Hamilton در نقش Sarah Connor را ببینید.
نظر شما درباره بازگشت Sarah Connor چیست؟ فکر میکنید آیا او دوباره باید به این فیلم برمی گشت یا نه؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن