اخبار فیلم

تصاویر جدیدی از فیلم Thor: The Dark World

 

کمپانی Marvel تصاویر جدیدی از Thor: The Dark World به کارگردانی Alan Taylor منتشر کرد . داستان این قسمت در مورد کارکتر Chris Hemsworth بنام Thor می باشد که اینبار در مقابل شخصی قرار می گیرد که حتی Odin بزرگ و Asgard تحمل مقابله با وی را ندارند که ان شخص الف تاریکی بنام Malekith the Accursed با بازی Christopher Eccleston نام دارد . Craig Kyle تهیه کننده ی این پروژه در مصاحبه اش با مجله ی معتبر Empire اعلام داشت که داستان این فیلم از زمانی آغاز می شود که Asgard بیشتر از یکسالیست در جنگ بسر می برد و دلیل ان نابودی و بازسازی bifrost (در قسمت اول مشاهده کردید – درگاه سفر و نگهبان و انتقال ساکنان این شهر) می باشد و وی در ادامه افزود :” در حین خط داستانی که در The Avengers دیده اید ، بسیاری از نگهبانان کهکشان از موقعیت هایی که بودند کنار کشیدن و این امر باعث شد تا دیو ها و شیاطین بسیاری از نه گانه ی عالم وارد این وجه دنیای ما شوند و دست به غازت و نابودی و کشتار بزنند . این چیزیست که ما درحال انجام می باشیم ، تلاش می کنیم تا این وجه داستان از دیگر کهکشان را نشان دهیم “.

باید دید که کمپانی Marvel اینبار چه چیزی برای Thor آماده کرده است و به کجا خواهد کشید . این نکته را نمی توان رد کرد که این کمپانی مسلما نقشه هایی برای آینده دارد و هر آنچه در Thor: The Dark World ببینیم در این نقشه ها تاثیر خواهد گذاشت ، بنابراین اگر طرفدار این کمپانی یا پروژه های آینده و یا حتی ادامه ی The Avengers می باشید ، حتی اگر هم از این کارکتر و داستانش خوشتان نمی آید باید این فیلم را تماشا کنید ، چون پس از Guardians ، کارکتر Thor نزدیکترین شخصیت به کهکشان و بیگانه ها است . دیگر بازیگران این فیلم را Natalie Portman Tom Hiddleston , Stellan Skarsgård , Idris Elba , Adewale Akinnuoye-Agbaje , Kat Dennings , Ray Stevenson , Zachary Levi , Tadanobu Asano , Jaimie Alexander , Rene Russo و Anthony Hopkins تشکیل می دهند .

فیلم Thor: The Dark World در تاریخ ۸ نوامبر بصورت ۳D اکران می شود .

خلاصه داستان : فیلم Thor: The Dark World ساخته ی کمپانی Marvel ادامه ی داستان های ماجراجویانه ی Thor می باشد که پس از نجات سیاره ی زمین ، حالا نوبت دشمن دیگریست که خودش را در پشت سایه های نه عالم پنهان کرده است . پس از داستان های Thor قسمت اول و The Avengers ،  وقتش رسیده است تا Thor به سرزمین خودش بازگشته و نظم و امنیت را دوباره برقرار کند اما در اثر یک اشتباه ، یک نژاد باستانی بنام Malekith از سرزمین های تاریکی  برمی خیزند . اینبار در برابر دشمنی می ایستند که حتی Odin و آزگارد توان مقابله با انان را ندارند و Thor باید از تمام توان و قدرتش استفاده کند اما با وجود اشنایی وی با Jane Foster ایا او می تواند همه چیزش را قربانی این نبرد کند .

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن