اخبار فیلم

تصاویر جدیدی از انیمیشن مهم Monsters University

دو کمپانی بزرگ Disney و انیمیشن سازی Pixar که در ساخت قسمت دوم انیمیشن محبوب و مهم Monsters University با یکدیگر همکاری می کنند ، چندین تصویر جدید و متفاوت از این انیمیشن Monsters University منتشر کرده اند که این تصاویر تابلوهای معرفی دانش اموزان هر کلاس این دانشگاه می باشد که با تماشای این تصاویر با کارکتر های هر کلاس اشنا می شویم . داستان این قسمت از انیمیشن به دوران دانشگاه و تحصیل Mike با صدای Billy Crystal و Sully با صدای John Goodman می پردازد بنابراین به دوران قبل از قسمت اول این انیمیشن پرداخته شده است . همانطور که گفتیم این تصاویر ، در اصل تابلوهایی می باشند که تصاویر کارکتر های هر کلاس را نشان می دهد ، که در اینجا به شما هر کلاس را با شعارشان معرفی خواهیم کرد . گروه اول با شعاری تحت عنوان غرش کن امگا غرش می باشد که با (RΩR) نیز شناخته می شوند ، گروه دوم دارای شعار آرواره های خشمگیت تاتا چی و یا (JOX) ، گروه سوم از دختران بدجنسی تشکیل شده است که شعارشان خواهران نو پایتون و یا (PNK) می باشد ، گروه چهارم خواهران اتا هیس هیس و یا (HSS) می باشند ، گروه پنجم انجمن خواهران ورزشکار اسگالما اسگالما کاپا و یا (EEK) و در اخر انجمن برادران خیلی ناجور کاپا و یا (OK) نام دارند که Mike و Sully نیز در این گروه حضور دارند .

در بین این تصاویر ، می توانیم دو تن از اعضای مدیریت این دانشگاه بنامهای Claire با صدای Aubrey Plaza و Brock با صدای Tyler Labine را مشاهده کنیم . اعضای صداپیشگان این انیمیشن را Billy Crysta l, John Goodman , Steve Buscemi , Helen Mirren , Dave Foley , Sean Hayes , Joel Murray , Peter Sohn , Aubrey Plaza , Tyler Labine , Bobby Moynihan , Julie Sweeney , Alfred Molina , Beth Behrs و John Ratzenberger تشکیل می دهند .

انیمیشن Monsters University در تاریخ ۲۱ جون بصورت سه بعدی اکران خواهد شد .

خلاصه داستان :  Mike Wazowski  و James P. Sullivan  دو دوست جدایی ناپذیری هستند ، اما در گذشته انها مثل الان نبودند .  از اولین باری که این دو هیولا یکدیگر را ملاقات کردند نتوانستند همدیگر را تحمل کنند . Monsters University به شما نشان خواهد داد که چطور این دو دشمن روزی به بهترین دوست همدیگر یا این دو دوست به بدترین دشمن همدیگر تبدیل شدند  .

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن